Cas Jansen van Ajax B.
Cas Jansen van Ajax B. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Jansen en Messink scherp uit winterstop

  Sport

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2019-2020. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Mecking Sport in Ulft.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    4e klasse: x1,2 (Gendringen, Etten, Ulftse Boys, GWVV, Terborg)
•    5e klasse: x1,0 (Ajax B, Westendorp, NVC, SVGG)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Cas Jansen (Ajax B)            19,0    19
  • Luuk Messink (Gendringen)        18,0    15
  • Wout Blasman (Silvolde)        14,0    7
  • Cas de Neling (GWVV)        12,0    10
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    9,6    6
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        9,6    6
  • Jesse Vreman (SDOUC)        8,0    5
  • Wouter Mullink (Etten)        7,2    6
  • Dirk Jansen (GWVV)            7,2    6
  • Jean-Pierre Luciana (Ulftse Boys)    7,2    6
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        7,2    6
  • Mark Römer (NVC)            7,0    7
  • Stijn Visser (SVGG)            7,0    7
  • Frank Lubbers (Westendorp)        7,0    7
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    6,4    4
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        6,0    6
  • Paul Stubbe (Gendringen)        6,0    5
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    6,0    5
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Nick van Aken (Etten)            4,8    4
  • Jeroen Graafland (Terborg)        4,8    4
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Martijn ten Brinke (Varsseveld)    4,8    3
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    4,8    3
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    4,8    3
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        4,0    2
  • Evert Römer (Silvolde)        4,0    2
  • Koen Heijstek (Westendorp)        4,0    4
  • Jeroen Verboom (Westendorp)    4,0    4
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    3,6    3
  • Tim Stubbe (Gendringen)        3,6    3
  • Thomas Wissing (GWVV)        3,6    3
  • Siemen Kaak (Terborg)        3,6    3
  • Nick Overbeek (Terborg)        3,6    3
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Brian Hogeweide (Varsseveld)    3,2    2
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        3,2    2
  • Jochem Vinkenvleugel (SDOUC)    3,2    2
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        3,0    3
  • Cyril Helmes (SVGG)            3,0    3
  • Luuk Wissing (SVGG)            3,0    3
  • Sander van Aken (Etten)        2,4    2
  • Sem Bavelaar (Gendringen)        2,4    2
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        2,4    2
  • Max Schut (Gendringen)        2,4    2
  • Sam Overbeek (GWVV)        2,4    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Youri Berendhaus (Terborg)        2,4    2
  • Furkan Yeter (Terborg)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Mark Kruip (Ajax B)            2,0    2
  • Tibe Mateman (Ajax B)        2,0    2
  • Roel Hettinga (NVC)            2,0    2
  • Nick Janssen (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Remko Wiegers (NVC)        2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        2,0    1
  • Mats Hegman (Silvolde)        2,0    1
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Ischa Krosse (Silvolde)        2,0    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            2,0    2
  • Max Wensink (SVGG)        2,0    2
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    2,0    2
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Roel Wilbrink (SDOUC)        1,6    1
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    1,6    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,2    1
  • Yannick Thuis (Etten)            1,2    1
  • Joris Tiemessen (Etten)        1,2    1
  • Devin Zweekhorst (Etten)        1,2    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stijn Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stan Legeland (Gendringen)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Kris Hebbink (GWVV)            1,2    1
  • Ron Prinsen (GWVV)            1,2    1
  • Bart Rots (GWVV)            1,2    1
  • Maarten Wissing (GWVV)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Jip Graafland (Terborg)        1,2    1
  • Cas de Jongste (Terborg)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Lars Aalders (Ajax B)            1,0    1
  • Douwe Geven (Ajax B)        1,0    1
  • Jorn Hetterscheidt (Ajax B)        1,0    1
  • Yous Koskamp (Ajax B)        1,0    1
  • Rob Overgoor (Ajax B)        1,0    1
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Menno Snelting (NVC)        1,0    1
  • Stef Tiemessen (NVC)        1,0    1
  • Mattia Bongers (SVGG)        1,0    1
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        1,0    1
  • Tico Schieven (Westendorp)        1,0    1
  • Jeroen Verboon (Westendorp)    1,0    1
Meer berichten