Gouden Schoen Oude IJsselstreek.
Gouden Schoen Oude IJsselstreek. (Foto: )
Gouden Schoen

Hattrickheld Luuk Messink nader koploper Cas Jansen

  Sport

Oude IJsselstreek - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2019-2020. Cas Jansen van Ajax Breedenbroek gaat als koploper de winterstop in, maar ziet Luuk Messink van Gendringen rap naderen. De spits van Gendringen scoorde een hattrick.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Mecking Sport in Ulft.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    4e klasse: x1,2 (Gendringen, Etten, Ulftse Boys, GWVV, Terborg)
•    5e klasse: x1,0 (Ajax B, Westendorp, NVC, SVGG)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Cas Jansen (Ajax B)            17,0    17
  • Luuk Messink (Gendringen)        14,4    12
  • Wout Blasman (Silvolde)        14,0    7
  • Cas de Neling (GWVV)        10,8    9
  • Jesse Vreman (SDOUC)        8,0    5
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    8,0    5
  • Jean-Pierre Luciana (Ulftse Boys)    7,2    6
  • Mark Römer (NVC)            7,0    7
  • Stijn Visser (SVGG)            7,0    7
  • Frank Lubbers (Westendorp)        7,0    7
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        6,4    4
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    6,4    4
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        6,0    6
  • Wouter Mullink (Etten)        6,0    5
  • Paul Stubbe (Gendringen)        6,0    5
  • Dirk Jansen (GWVV)            6,0    5
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        6,0    5
  • Nick van Aken (Etten)            4,8    4
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    4,8    4
  • Jeroen Graafland (Terborg)        4,8    4
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    4,8    3
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        4,0    2
  • Koen Heijstek (Westendorp)        4,0    4
  • Jeroen Verboom (Westendorp)    4,0    4
  • Tim Stubbe (Gendringen)        3,6    3
  • Thomas Wissing (GWVV)        3,6    3
  • Siemen Kaak (Terborg)        3,6    3
  • Nick Overbeek (Terborg)        3,6    3
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Brian Hogeweide (Varsseveld)    3,2    2
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        3,2    2
  • Jochem Vinkenvleugel (SDOUC)    3,2    2
  • Martijn ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    3,2    2
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        3,0    3
  • Cyril Helmes (SVGG)            3,0    3
  • Sander van Aken (Etten)        2,4    2
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    2,4    2
  • Max Schut (Gendringen)        2,4    2
  • Sam Overbeek (GWVV)        2,4    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Youri Berendhaus (Terborg)        2,4    2
  • Furkan Yeter (Terborg)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Mark Kruip (Ajax B)            2,0    2
  • Roel Hettinga (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Remko Wiegers (NVC)        2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Mats Hegman (Silvolde)        2,0    1
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Ischa Krosse (Silvolde)        2,0    1
  • Evert Römer (Silvolde)        2,0    1
  • Max Wensink (SVGG)        2,0    2
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    2,0    2
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Roel Wilbrink (SDOUC)        1,6    1
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    1,6    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,2    1
  • Yannick Thuis (Etten)            1,2    1
  • Joris Tiemessen (Etten)        1,2    1
  • Devin Zweekhorst (Etten)        1,2    1
  • Sem Bavelaar (Gendringen)        1,2    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stijn Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stan Legeland (Gendringen)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Kris Hebbink (GWVV)            1,2    1
  • Ron Prinsen (GWVV)            1,2    1
  • Bart Rots (GWVV)            1,2    1
  • Maarten Wissing (GWVV)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Jip Graafland (Terborg)        1,2    1
  • Cas de Jongste (Terborg)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Douwe Geven (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Rob Overgoor (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Nick Janssen (NVC)            1,0    1
  • Menno Snelting (NVC)        1,0    1
  • Mattia Bongers (SVGG)        1,0    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,0    1
  • Luuk Wissing (SVGG)            1,0    1
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        1,0    1
  • Tico Schieven (Westendorp)        1,0    1
  • Jeroen Verboon (Westendorp)    1,0    1
Meer berichten