Kees van de Pavert (links) krijgt de Gouden Schoen overhandigd van Wouter Mecking. (foto: Roel Kleinpenning)
Kees van de Pavert (links) krijgt de Gouden Schoen overhandigd van Wouter Mecking. (foto: Roel Kleinpenning) (Foto: Roel Kleinpenning)

Gouden Schoen: Van de Pavert stoomt op

  Sport

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2019-2020. De winnaar van vorig jaar, Kees van de Pavert, had tot voor dit weekend pas eenmaal gescoord, maar wist tegen Varsseveld gisteren driemaal het net te vinden. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Mecking Sport in Ulft.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    4e klasse: x1,2 (Gendringen, Etten, Ulftse Boys, GWVV, Terborg)
•    5e klasse: x1,0 (Ajax B, Westendorp, NVC, SVGG)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Cas Jansen (Ajax B)            17,0    17
  • Wout Blasman (Silvolde)        14,0    7
  • Luuk Messink (Gendringen)        10,8    9
  • Cas de Neling (GWVV)        10,8    9
  • Jesse Vreman (SDOUC)        8,0    5
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    8,0    5
  • Jean-Pierre Luciana (Ulftse Boys)    7,2    6
  • Mark Römer (NVC)            7,0    7
  • Stijn Visser (SVGG)            7,0    7
  • Frank Lubbers (Westendorp)        7,0    7
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        6,4    4
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        6,0    6
  • Wouter Mullink (Etten)        6,0    5
  • Paul Stubbe (Gendringen)        6,0    5
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Nick van Aken (Etten)            4,8    4
  • Dirk Jansen (GWVV)            4,8    4
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    4,8    4
  • Jeroen Graafland (Terborg)        4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    4,8    3
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    4,8    3
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        4,0    2
  • Koen Heijstek (Westendorp)        4,0    4
  • Jeroen Verboom (Westendorp)    4,0    4
  • Tim Stubbe (Gendringen)        3,6    3
  • Thomas Wissing (GWVV)        3,6    3
  • Siemen Kaak (Terborg)        3,6    3
  • Nick Overbeek (Terborg)        3,6    3
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Brian Hogeweide (Varsseveld)    3,2    2
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        3,2    2
  • Jochem Vinkenvleugel (SDOUC)    3,2    2
  • Martijn ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    3,2    2
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        3,0    3
  • Cyril Helmes (SVGG)            3,0    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    2,4    2
  • Max Schut (Gendringen)        2,4    2
  • Sam Overbeek (GWVV)        2,4    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Youri Berendhaus (Terborg)        2,4    2
  • Furkan Yeter (Terborg)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Mark Kruip (Ajax B)            2,0    2
  • Roel Hettinga (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Remko Wiegers (NVC)        2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Mats Hegman (Silvolde)        2,0    1
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Ischa Krosse (Silvolde)        2,0    1
  • Evert Römer (Silvolde)        2,0    1
  • Max Wensink (SVGG)        2,0    2
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    2,0    2
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    1,6    1
  • Sander van Aken (Etten)        1,2    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,2    1
  • Yannick Thuis (Etten)            1,2    1
  • Devin Zweekhorst (Etten)        1,2    1
  • Sem Bavelaar (Gendringen)        1,2    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stijn Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stan Legeland (Gendringen)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Kris Hebbink (GWVV)            1,2    1
  • Ron Prinsen (GWVV)            1,2    1
  • Bart Rots (GWVV)            1,2    1
  • Maarten Wissing (GWVV)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Jip Graafland (Terborg)        1,2    1
  • Cas de Jongste (Terborg)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Douwe Geven (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Rob Overgoor (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Nick Janssen (NVC)            1,0    1
  • Menno Snelting (NVC)        1,0    1
  • Mattia Bongers (SVGG)        1,0    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,0    1
  • Luuk Wissing (SVGG)            1,0    1
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        1,0    1
  • Tico Schieven (Westendorp)        1,0    1
  • Jeroen Verboon (Westendorp)    1,0    1
Meer berichten