Gouden Schoen Oude IJsselstreek.
Gouden Schoen Oude IJsselstreek. (Foto: )

Vier goals helpen Stubbe aan top-10 plek in Gouden Schoen

  Sport

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2019-2020. Paul Stubbe was de man van het weekend. De speler van VV Gendringen wist liefst vier goals te maken. Omdat hij daarvoor slecht één treffer op zijn naam had, staat hij nu 'slechts' op de tiende plek.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Mecking Sport in Ulft.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    4e klasse: x1,2 (Gendringen, Etten, Ulftse Boys, GWVV, Terborg)
•    5e klasse: x1,0 (Ajax B, Westendorp, NVC, SVGG)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        14,0    7
  • Cas Jansen (Ajax B)            10,0    10
  • Luuk Messink (Gendringen)        8,4    7
  • Cas de Neling (GWVV)        7,2    6
  • Mark Römer (NVC)            7,0    7
  • Stijn Visser (SVGG)            7,0    7
  • Frank Lubbers (Westendorp)        7,0    7
  • Jesse Vreman (SDOUC)        6,4    4
  • Wouter Mullink (Etten)        6,0    5
  • Paul Stubbe (Gendringen)        6,0    5
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        5,0    5
  • Nick van Aken (Etten)            4,8    4
  • Koen Heijstek (Westendorp)        4,0    4
  • Jeroen Verboom (Westendorp)    4,0    4
  • Tim Stubbe (Gendringen)        3,6    3
  • Dirk Jansen (GWVV)            3,6    3
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    3,6    3
  • Jeroen Graafland (Terborg)        3,6    3
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Brian Hogeweide (Varsseveld)    3,2    2
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    3,2    2
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        3,2    2
  • Jochem Vinkenvleugel (SDOUC)    3,2    2
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        3,2    2
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        3,2    2
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    3,2    2
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    3,2    2
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        3,0    3
  • Cyril Helmes (SVGG)            3,0    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    2,4    2
  • Sam Overbeek (GWVV)        2,4    2
  • Thomas Wissing (GWVV)        2,4    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Youri Berendhaus (Terborg)        2,4    2
  • Nick Overbeek (Terborg)        2,4    2
  • Furkan Yeter (Terborg)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Mark Kruip (Ajax B)            2,0    2
  • Roel Hettinga (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Remko Wiegers (NVC)        2,0    2
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Ischa Krosse (Silvolde)        2,0    1
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        2,0    1
  • Evert Römer (Silvolde)        2,0    1
  • Max Wensink (SVGG)        2,0    2
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    2,0    2
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    1,6    1
  • Martijn ten Brinke (Varsseveld)    1,6    1
  • Sander van Aken (Etten)        1,2    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,2    1
  • Yannick Thuis (Etten)            1,2    1
  • Devin Zweekhorst (Etten)        1,2    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stijn Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stan Legeland (Gendringen)        1,2    1
  • Max Schut (Gendringen)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Bart Rots (GWVV)            1,2    1
  • Maarten Wissing (GWVV)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Siemen Kaak (Terborg)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Jean-Pierre Luciana (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Douwe Geven (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Rob Overgoor (Ajax B)        1,0    1
  • Nick Janssen (NVC)            1,0    1
  • Menno Snelting (NVC)        1,0    1
  • Mattia Bongers (SVGG)        1,0    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,0    1
  • Luuk Wissing (SVGG)            1,0    1
  • Tico Schieven (Westendorp)        1,0    1
  • Jeroen Verboon (Westendorp)    1,0    1
Meer berichten