Jael Krosse scoorde tweemaal. (foto: Iris Epping)
Jael Krosse scoorde tweemaal. (foto: Iris Epping) (Foto: Iris Epping)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: veel mutaties in top-10

  Sport

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2019-2020. De eerste twee van het klassement scoorden niet, maar de rest van de top-10 vond wel het net.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Mecking Sport in Ulft.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    4e klasse: x1,2 (Gendringen, Etten, Ulftse Boys, GWVV, Terborg)
•    5e klasse: x1,0 (Ajax B, Westendorp, NVC, SVGG)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        8,0    4
  • Jesse Vreman (SDOUC)        6,4    4
  • Cas Jansen (Ajax B)            6,0    6
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Wouter Mullink (Etten)        4,8    4
  • Cas de Neling (GWVV)        4,8    4
  • Kevin Neijenhuis (Ajax B)        4,0    4
  • Luuk Messink (Gendringen)        3,6    3
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        3,2    2
  • Jochem Vinkenvleugel (SDOUC)    3,2    2
  • Stijn Visser (SVGG)            3,0    3
  • Jeroen Verboom (Westendorp)    3,0    3
  • Nick van Aken (Etten)            2,4    2
  • Dirk Jansen (GWVV)            2,4    2
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    2,4    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Furkan Yeter (Terborg)        2,4    2
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Ischa Krosse (Silvolde)        2,0    1
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        2,0    1
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        1,6    1
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Brian Hogeweide (Varsseveld)    1,6    1
  • Sander van Aken (Etten)        1,2    1
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    1,2    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Stijn Hendrixen (Gendringen)        1,2    1
  • Max Schut (Gendringen)        1,2    1
  • Tim Stubbe (Gendringen)        1,2    1
  • Sam Overbeek (GWVV)        1,2    1
  • Maarten Wissing (GWVV)        1,2    1
  • Siemen Kaak (Terborg)        1,2    1
  • Nick Overbeek (Terborg)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Mark Kruip (Ajax B)            1,0    1
  • Douwe Geven (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Mark Römer (NVC)            1,0    1
  • Remko Wiegers (NVC)        1,0    1
  • Cyril Helmes (SVGG)            1,0    1
  • Max Wensink (SVGG)        1,0    1
  • Luuk Wissing (SVGG)            1,0    1
  • Koen Heijstek (Westendorp)        1,0    1
  • Tico Schieven (Westendorp)        1,0    1
  • Jeroen Verboon (Westendorp)    1,0    1
     
Meer berichten