Kees van de Pavert.
Kees van de Pavert. (Foto: Beeldarchief SDOUC)
Gouden Schoen

Kees van de Pavert (SDOUC) wint Gouden Schoen

  Sport

Oude IJsselstreek - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. De eindstand is bekend. De uitreiking van de bokaal volgt binnenkort.

Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Kees van de Pavert (SDOUC)    28,8    18
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        26,0    13
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    22,4    14
  • Cas de Neling (GWVV)        25,2    21
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        22,0    11
  • Jeroen Graafland (Terborg)        21,6    18
  • Mark Römer (NVC)            20,0    20
  • Ron Prinsen (GWVV)            19,2    16
  • Nick van Aken (Etten)            17,0    17
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        15,6    13
  • Roy Bouwman (Silvolde)        14,0    7
  • Sietse Sessink (SVGG)        13,2    11
  • Cas Jansen (Ajax B)            12,0    12
  • Evert Römer (Silvolde)        12,0    6
  • Luuk Messink (Gendringen)        11,2    8
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    11,2    7
  • Sander van Aken (Etten)        11,0    11
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        10,8    9
  • Elroy Huijink (Etten)            10,0    10
  • Devin Zweekhorst (Etten)        10,0    10
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        9,6    6
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        9,6    6
  • Nick Overbeek (Terborg)        9,6    8
  • Job Hendrixen (Gendringen)        8,4    6
  • Siemen Kaak (Terborg)        8,4    7
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys)    8,4    7
  • Jari Lucassen (Etten)            8,0    8
  • Kevin Janssen (NVC)            8,0    8
  • Cas Delleman (SDOUC)        8,0    5
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    8,0    5
  • Mike van Aken (Silvolde)        8,0    4
  • Max Wensink (SVGG)            7,2    6
  • Paul Stubbe (Gendringen)        7,0    5
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    6,4    4
  • Lars Geven (Ajax B)            6,0    6
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        6,0    3
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        6,0    6
  • Jochem Geerts (GWVV)        4,8    4
  • Dirk Jansen (GWVV)            4,8    4
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8    3
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    4,8    3
  • Yannick Rougoor (Varsseveld)    4,8    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    4,2    3
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        4,2    3
  • Rick Koenders (Ajax B)        4,0    4
  • Mark Kruip (Ajax B)            4,0    4
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0    4
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        4,0    2
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        4,0    2
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        4,0    2
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    4,0    4
  • Sam Overbeek (GWVV)        3,6    3
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        3,6    3
  • Dennis Venhorst (SVGG)        3,6    3
  • Rik Bekken (Terborg)            3,6    3
  • Yasin Celik (Terborg)            3,6    3
  • Giel Heezen (Terborg)        3,6    3
  • Tim Wormskamp (Terborg)        3,6    3
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Bjarne Housheer (SDOUC)        3,2    2
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Ruud Helmes (Etten)            3,0    3
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Jesper Brom (Gendringen)        2,8    2
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        2,8    2
  • Joey Kock (Gendringen)        2,8    2
  • Mark Schut (Gendringen)        2,8    2
  • Tim Stubbe (Gendringen)        2,8    2
  • Lars Hendrixen (GWVV)        2,4    2
  • Tim Jansen (GWVV)            2,4    2
  • Youri Berendhaus (Terborg)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Bram Borkes (Ajax B)            2,0    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        2,0    2
  • Jesse Roerdink (Etten)        2,0    2
  • Hendrik Braam (NVC)            2,0    2
  • Nick Jansen (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Bjorn Jansen (Westendorp)        2,0    2
  • Freek Lubbers (Westendorp)        2,0    2
  • Joey Weikamp (Westendorp)        2,0    2
  • Jop Westerhof (SDOUC)        1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Jelle Immink (Gendringen)        1,4    1
  • Sam Kuipers (Gendringen)        1,4    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,2    1
  • Wensel Wensink (SVGG)        1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Keje Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Wouter Kok (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Nigel van Zantvoort (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Lars Aalders (Ajax B)            1,0    1
  • Ingmar Bolwerk (Ajax B)        1,0    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Stephan Koch (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Lars van Aken (Etten)            1,0    1
  • Stein Cornelissen (Etten)        1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Pal Schepers (Etten)            1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Carlo Tiemessen (NVC)        1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Tim Bulsink (Westendorp)        1,0    1
  • Jelle Buunk (Westendorp)        1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Tico Schieven (Westendorp)        1,0    1
  • Kas Visser (Westendorp)        1,0    1
  • Joey Weijkamp (Westendorp)        1,0    1
  • Mark Wolsink (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten