De winnaar van vorig jaar was Wout Blasman (rechts). Dit jaar kon hij de schoen niet verdedigen omdat hij buiten Oude IJsselstreek voetbalde, maar volgend jaar keert de spits terug bij Silvolde.
De winnaar van vorig jaar was Wout Blasman (rechts). Dit jaar kon hij de schoen niet verdedigen omdat hij buiten Oude IJsselstreek voetbalde, maar volgend jaar keert de spits terug bij Silvolde. (Foto: Roel Kleinpenning)

Gouden Schoen: nog 1 speelronde

  Sport

Oude IJsselstreek - De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem. Er is nog 1 speelronde te gaan. 
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Kees van de Pavert (SDOUC)    28,8    18
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        26,0    13
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    22,4    14
  • Cas de Neling (GWVV)        25,2    21
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        22,0    11
  • Jeroen Graafland (Terborg)        20,4    17
  • Ron Prinsen (GWVV)            19,2    16
  • Mark Römer (NVC)            18,0    18
  • Nick van Aken (Etten)            16,0    16
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        15,6    13
  • Roy Bouwman (Silvolde)        14,0    7
  • Sietse Sessink (SVGG)        13,2    11
  • Cas Jansen (Ajax B)            12,0    12
  • Evert Römer (Silvolde)        12,0    6
  • Luuk Messink (Gendringen)        11,2    8
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        10,8    9
  • Sander van Aken (Etten)        10,0    10
  • Elroy Huijink (Etten)            10,0    10
  • Devin Zweekhorst (Etten)        10,0    10
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        9,6    6
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        9,6    6
  • Nick Overbeek (Terborg)        9,6    8
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    9,6    6
  • Job Hendrixen (Gendringen)        8,4    6
  • Siemen Kaak (Terborg)        8,4    7
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys)    8,4    7
  • Cas Delleman (SDOUC)        8,0    5
  • Mike van Aken (Silvolde)        8,0    4
  • Max Wensink (SVGG)            7,2    6
  • Jari Lucassen (Etten)            7,0    7
  • Paul Stubbe (Gendringen)        7,0    5
  • Kevin Janssen (NVC)            7,0    7
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    6,4    4
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    6,4    4
  • Lars Geven (Ajax B)            6,0    6
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        6,0    3
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        6,0    6
  • Jochem Geerts (GWVV)        4,8    4
  • Dirk Jansen (GWVV)            4,8    4
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8    3
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    4,8    3
  • Yannick Rougoor (Varsseveld)    4,8    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    4,2    3
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        4,2    3
  • Rick Koenders (Ajax B)        4,0    4
  • Mark Kruip (Ajax B)            4,0    4
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0    4
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        4,0    2
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        4,0    2
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        4,0    2
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    4,0    4
  • Sam Overbeek (GWVV)        3,6    3
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        3,6    3
  • Dennis Venhorst (SVGG)        3,6    3
  • Rik Bekken (Terborg)            3,6    3
  • Yasin Celik (Terborg)            3,6    3
  • Giel Heezen (Terborg)        3,6    3
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Bjarne Housheer (SDOUC)        3,2    2
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Ruud Helmes (Etten)            3,0    3
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Jesper Brom (Gendringen)        2,8    2
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        2,8    2
  • Joey Kock (Gendringen)        2,8    2
  • Mark Schut (Gendringen)        2,8    2
  • Tim Stubbe (Gendringen)        2,8    2
  • Lars Hendrixen (GWVV)        2,4    2
  • Youri Berendhaus (Terborg)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Tim Wormskamp (Terborg)        2,4    2
  • Bram Borkes (Ajax B)            2,0    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        2,0    2
  • Hendrik Braam (NVC)            2,0    2
  • Nick Jansen (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Bjorn Jansen (Westendorp)        2,0    2
  • Freek Lubbers (Westendorp)        2,0    2
  • Joey Weikamp (Westendorp)        2,0    2
  • Jop Westerhof (SDOUC)        1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Jelle Immink (Gendringen)        1,4    1
  • Sam Kuipers (Gendringen)        1,4    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,2    1
  • Wensel Wensink (SVGG)        1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Keje Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Wouter Kok (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Nigel van Zantvoort (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Lars Aalders (Ajax B)            1,0    1
  • Ingmar Bolwerk (Ajax B)        1,0    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Stephan Koch (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Lars van Aken (Etten)            1,0    1
  • Stein Cornelissen (Etten)        1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Pal Schepers (Etten)            1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Carlo Tiemessen (NVC)        1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Tim Bulsink (Westendorp)        1,0    1
  • Jelle Buunk (Westendorp)        1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Tico Schieven (Westendorp)        1,0    1
  • Kas Visser (Westendorp)        1,0    1
  • Joey Weijkamp (Westendorp)        1,0    1
  • Mark Wolsink (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten