Kees van de Pavert.
Kees van de Pavert. (Foto: Beeldarchief SDOUC)

Van de Pavert neemt koppositie over

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - Kees van de Pavert neemt na zijn twee doelpunten de koppositie over.

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. Eindigen twee spelers met evenveel punten bovenaan, dan winnen beide de trofee. Aangezien er slechts één exemplaar is van de Gouden Schoen, mogen in dat geval de winnaars hem beide een half jaar op de schoorsteenmantel hebben.


De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.
Vermenigvuldigingsfactor:
• hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
• 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
• 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
• 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
• 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Kees van de Pavert (SDOUC) 27,2 17
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        26,0 13
  • Cas Kemperman (Varsseveld) 22,4 14
  • Cas de Neling (GWVV)        22,8 19
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        22,0 11
  • Jeroen Graafland (Terborg)        19,2 16
  • Ron Prinsen (GWVV)         18,0 15
  • Mark Römer (NVC)         17,0 17
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        15,6 13
  • Nick van Aken (Etten)         14,0 14
  • Roy Bouwman (Silvolde)        14,0 7
  • Cas Jansen (Ajax B)         12,0 12
  • Evert Römer (Silvolde)        12,0 6
  • Sietse Sessink (SVGG)        12,0 10
  • Luuk Messink (Gendringen)        11,2 8
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        10,8 9
  • Sander van Aken (Etten)        10,0 10
  • Elroy Huijink (Etten)         10,0 10
  • Devin Zweekhorst (Etten)        10,0 10
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        9,6 6
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        9,6 6
  • Nick Overbeek (Terborg)        9,6 8
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld) 9,6 6
  • Job Hendrixen (Gendringen)        8,4 6
  • Siemen Kaak (Terborg)        8,4 7
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys) 8,4 7
  • Cas Delleman (SDOUC)        8,0 5
  • Mike van Aken (Silvolde)        8,0 4
  • Jari Lucassen (Etten)         7,0 7
  • Paul Stubbe (Gendringen)        7,0 5
  • Kevin Janssen (NVC)         7,0 7
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld) 6,4 4
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld) 6,4 4
  • Lars Geven (Ajax B)         6,0 6
  • Jaël Krosse (Silvolde)         6,0 3
  • Max Wensink (SVGG)         6,0 5
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0 5
  • Jochem Geerts (GWVV)        4,8 4
  • Dirk Jansen (GWVV)         4,8 4
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8 3
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8 3
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        4,8 4
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        4,8 4
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld) 4,8 3
  • Yannick Rougoor (Varsseveld) 4,8 3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen) 4,2 3
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        4,2 3
  • Rick Koenders (Ajax B)        4,0 4
  • Mark Kruip (Ajax B)         4,0 4
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0 4
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        4,0 2
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        4,0 2
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        4,0 2
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        4,0 2
  • Nelis ten Brinke (Westendorp) 4,0 4
  • Sam Overbeek (GWVV)        3,6 3
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        3,6 3
  • Rik Bekken (Terborg)         3,6 3
  • Yasin Celik (Terborg)         3,6 3
  • Giel Heezen (Terborg)        3,6 3
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        3,6 3
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        3,6 3
  • Bjarne Housheer (SDOUC)        3,2 2
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2 2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld) 3,2 2
  • Ruud Helmes (Etten)         3,0 3
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp) 3,0 3
  • Richard Limbeek (Westendorp) 3,0 3
  • Jesper Brom (Gendringen)        2,8 2
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        2,8 2
  • Joey Kock (Gendringen)        2,8 2
  • Mark Schut (Gendringen)        2,8 2
  • Tim Stubbe (Gendringen)        2,8 2
  • Lars Hendrixen (GWVV)        2,4 2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        2,4 2
  • Dennis Venhorst (SVGG)        2,4 2
  • Delano Vos (Terborg)         2,4 2
  • Tim Wormskamp (Terborg)        2,4 2
  • Bram Borkes (Ajax B)         2,0 2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0 2
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        2,0 2
  • Hendrik Braam (NVC)         2,0 2
  • Sjoerd Postma (NVC)         2,0 2
  • Bjorn Jansen (Westendorp)        2,0 2
  • Freek Lubbers (Westendorp)        2,0 2
  • Joey Weikamp (Westendorp)        2,0 2
  • Jop Westerhof (SDOUC)        1,6 1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld) 1,6 1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6 1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4 1
  • Jelle Immink (Gendringen)        1,4 1
  • Sam Kuipers (Gendringen)        1,4 1
  • Tim Jansen (GWVV)         1,2 1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV) 1,2 1
  • Joost Elfrink (SVGG)         1,2 1
  • Wensel Wensink (SVGG)        1,2 1
  • Cas Bekken (Terborg)         1,2 1
  • Youri Berendhaus (Terborg)        1,2 1
  • Keje Epskamp (Terborg)        1,2 1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2 1
  • Luuk Geerts (Terborg)         1,2 1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2 1
  • Wouter Kok (Ulftse Boys)        1,2 1
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        1,2 1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2 1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2 1
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        1,2 1
  • Nigel van Zantvoort (Ulftse Boys) 1,2 1
  • Lars Aalders (Ajax B)         1,0 1
  • Ingmar Bolwerk (Ajax B)        1,0 1
  • Tom Borkes (Ajax B)         1,0 1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0 1
  • Stephan Koch (Ajax B)        1,0 1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0 1
  • Stijn Yark (Ajax B)         1,0 1
  • Lars van Aken (Etten)         1,0 1
  • Stein Cornelissen (Etten)        1,0 1
  • Youri Leijzer (Etten)         1,0 1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0 1
  • Pal Schepers (Etten)         1,0 1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0 1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0 1
  • Roel Hettinga (NVC)         1,0 1
  • Nick Jansen (NVC)         1,0 1
  • Carlo Tiemessen (NVC)        1,0 1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0 1
  • Tim Bulsink (Westendorp)        1,0 1
  • Jelle Buunk (Westendorp)        1,0 1
  • Lennart Gesink (Westendorp) 1,0 1
  • Frank van der Linden (Westendorp) 1,0 1
  • Kas Visser (Westendorp)        1,0 1
  • Joey Weijkamp (Westendorp)        1,0 1
  • Mark Wolsink (Westendorp)        1,0 1
Meer berichten