Cas Kemperman. (foto: Roel Kleinpenning)
Cas Kemperman. (foto: Roel Kleinpenning) (Foto: Roel Kleinpenning)

Kemperman (Varsseveld) mag nog hopen op Gouden Schoen

  Sport

Oude IJsselstreek - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem. Cas Kemperman scoorde namens Varsseveld en nadert koploper Rick Bouwmeister. Hij mag nog hopen op de eindzege, hoewel het einde van de competitie ook nadert.

Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        26,0    13
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    24,0    15
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    22,4    14
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        22,0    11
  • Cas de Neling (GWVV)        21,6    18
  • Jeroen Graafland (Terborg)        19,2    16
  • Ron Prinsen (GWVV)            18,0    15
  • Mark Römer (NVC)            17,0    17
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        15,6    13
  • Nick van Aken (Etten)            14,0    14
  • Roy Bouwman (Silvolde)        14,0    7
  • Cas Jansen (Ajax B)            12,0    12
  • Evert Römer (Silvolde)        12,0    6
  • Luuk Messink (Gendringen)        11,2    8
  • Sietse Sessink (SVGG)        10,8    9
  • Sander van Aken (Etten)        10,0    10
  • Elroy Huijink (Etten)            10,0    10
  • Nick Overbeek (Terborg)        9,6    8
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    9,6    6
  • Devin Zweekhorst (Etten)        9,0    9
  • Job Hendrixen (Gendringen)        8,4    6
  • Siemen Kaak (Terborg)        8,4    7
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        8,4    7
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys)    8,4    7
  • Cas Delleman (SDOUC)        8,0    5
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        8,0    5
  • Mike van Aken (Silvolde)        8,0    4
  • Jari Lucassen (Etten)            7,0    7
  • Paul Stubbe (Gendringen)        7,0    5
  • Kevin Janssen (NVC)            7,0    7
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        6,4    4
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    6,4    4
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    6,4    4
  • Lars Geven (Ajax B)            6,0    6
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8    3
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Max Wensink (SVGG)            4,8    4
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    4,8    3
  • Yannick Rougoor (Varsseveld)    4,8    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    4,2    3
  • Mark Kruip (Ajax B)            4,0    4
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0    4
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        4,0    2
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        4,0    2
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        4,0    2
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    4,0    4
  • Jochem Geerts (GWVV)        3,6    3
  • Dirk Jansen (GWVV)            3,6    3
  • Sam Overbeek (GWVV)        3,6    3
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        3,6    3
  • Rik Bekken (Terborg)            3,6    3
  • Yasin Celik (Terborg)            3,6    3
  • Giel Heezen (Terborg)        3,6    3
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Rick Koenders (Ajax B)        3,0    3
  • Ruud Helmes (Etten)            3,0    3
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Jesper Brom (Gendringen)        2,8    2
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        2,8    2
  • Mark Schut (Gendringen)        2,8    2
  • Tim Stubbe (Gendringen)        2,8    2
  • Lars Hendrixen (GWVV)        2,4    2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        2,4    2
  • Dennis Venhorst (SVGG)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Tim Wormskamp (Terborg)        2,4    2
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Bram Borkes (Ajax B)            2,0    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        2,0    2
  • Hendrik Braam (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Bjorn Jansen (Westendorp)        2,0    2
  • Freek Lubbers (Westendorp)        2,0    2
  • Joey Weikamp (Westendorp)        2,0    2
  • Bjarne Housheer (SDOUC)        1,6    1
  • Jop Westerhof (SDOUC)        1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Jelle Immink (Gendringen)        1,4    1
  • Joey Kock (Gendringen)        1,4    1
  • Sam Kuipers (Gendringen)        1,4    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,2    1
  • Wensel Wensink (SVGG)        1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Youri Berendhaus (Terborg)        1,2    1
  • Keje Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Wouter Kok (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Nigel van Zantvoort (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Lars Aalders (Ajax B)            1,0    1
  • Ingmar Bolwerk (Ajax B)        1,0    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Stephan Koch (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Lars van Aken (Etten)            1,0    1
  • Stein Cornelissen (Etten)        1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Carlo Tiemessen (NVC)        1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Tim Bulsink (Westendorp)        1,0    1
  • Jelle Buunk (Westendorp)        1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Kas Visser (Westendorp)        1,0    1
  • Joey Weijkamp (Westendorp)        1,0    1
  • Mark Wolsink (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten