Kees van de Pavert.
Kees van de Pavert. (Foto: Beeldarchief SDOUC)

Gouden Schoen: Kees van de Pavert achterhaalt koploper

  Sport

Oude IJsselstreek - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. Kees van de Pavert van SDOUC scoorde tweemaal en achterhaalt daarmee koploper Rick Bouwmeister (Silvolde). Kelvin Meijer van Silvolde wist ook twee treffers te maken en staat vlak achter het leidende duo en daarachter wist ook Cas Kemperman (Varsseveld) te scoren. Spanning alom dus in de kop.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Kees van de Pavert (SDOUC)    24,0    15
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        24,0    12
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        22,0    11
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    20,8    13
  • Cas de Neling (GWVV)        16,8    14
  • Ron Prinsen (GWVV)            14,4    12
  • Jeroen Graafland (Terborg)        14,4    12
  • Nick van Aken (Etten)            13,0    13
  • Roy Bouwman (Silvolde)        12,0    6
  • Luuk Messink (Gendringen)        11,2    8
  • Cas Jansen (Ajax B)            11,0    11
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        10,8    9
  • Sietse Sessink (SVGG)        10,8    9
  • Sander van Aken (Etten)        10,0    10
  • Mark Römer (NVC)            10,0    10
  • Nick Overbeek (Terborg)        8,4    7
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys)    8,4    7
  • Devin Zweekhorst (Etten)        8,0    8
  • Cas Delleman (SDOUC)        8,0    5
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        8,0    5
  • Mike van Aken (Silvolde)        8,0    4
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    8,0    5
  • Siemen Kaak (Terborg)        7,2    6
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        7,2    6
  • Elroy Huijink (Etten)            7,0    7
  • Job Hendrixen (Gendringen)        7,0    5
  • Paul Stubbe (Gendringen)        7,0    5
  • Kevin Janssen (NVC)            7,0    7
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        6,4    4
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    6,4    4
  • Lars Geven (Ajax B)            6,0    6
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Jari Lucassen (Etten)            5,0    5
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8    3
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Max Wensink (SVGG)            4,8    4
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    4,8    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    4,2    3
  • Mark Kruip (Ajax B)            4,0    4
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0    4
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        4,0    2
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        4,0    2
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        4,0    2
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    4,0    4
  • Dirk Jansen (GWVV)            3,6    3
  • Sam Overbeek (GWVV)        3,6    3
  • Rik Bekken (Terborg)            3,6    3
  • Giel Heezen (Terborg)        3,6    3
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Yannick Rougoor (Varsseveld)    3,2    2
  • Rick Koenders (Ajax B)        3,0    3
  • Ruud Helmes (Etten)            3,0    3
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Jesper Brom (Gendringen)        2,8    2
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        2,8    2
  • Mark Schut (Gendringen)        2,8    2
  • Tim Stubbe (Gendringen)        2,8    2
  • Lars Hendrixen (GWVV)        2,4    2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        2,4    2
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        2,4    2
  • Dennis Venhorst (SVGG)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Tim Wormskamp (Terborg)        2,4    2
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Hendrik Braam (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Freek Lubbers (Westendorp)        1,0    2
  • Joey Weikamp (Westendorp)        2,0    2
  • Bjarne Housheer (SDOUC)        1,6    1
  • Jop Westerhof (SDOUC)        1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Jelle Immink (Gendringen)        1,4    1
  • Joey Kock (Gendringen)        1,4    1
  • Sam Kuipers (Gendringen)        1,4    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Keje Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Wouter Kok (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Nigel van Zantvoort (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Lars Aalders (Ajax B)            1,0    1
  • Bram Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        1,0    1
  • Stephan Koch (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Stein Cornelissen (Etten)        1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Tim Bulsink (Westendorp)        1,0    1
  • Jelle Buunk (Westendorp)        1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Bjorn Jansen (Westendorp)        1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Kas Visser (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten