Rick Bouwmeister in actie tegen GOES, in 2018.
Rick Bouwmeister in actie tegen GOES, in 2018. (Foto: PR)

Spannende climax Gouden Schoen

  Sport

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. Het is spannend aan kop. Rick Bouwmeister van Sportclub Silvolde scoorde en staat bovenaan, maar de concurrentie is zeker nog niet kansloos.

Hieronder de ranglijst. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

Rick Bouwmeister (Silvolde) 24,0 12

Kees van de Pavert (SDOUC) 20,8 13

Cas Kemperman (Varsseveld) 19,2 12

Kelvin Meijer (Silvolde) 18,0 9

Cas de Neling (GWVV) 16,8 14

Jeroen Graafland (Terborg) 14,4 12

Luuk Messink (Gendringen) 11,2 8

Cas Jansen (Ajax B) 11,0 11

Nick van Aken (Etten) 11,0 11

Ron Prinsen (GWVV) 10,8 9

Sietse Sessink (SVGG) 10,8 9

Sander van Aken (Etten) 10,0 10

Mark Römer (NVC) 10,0 10

Roy Bouwman (Silvolde) 10,0 5

Niels Schweckhorst (GWVV) 9,6 8

Nick Overbeek (Terborg) 8,4 7

Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys) 8,4 7

Enes Yilmaz (SDOUC) 8,0 5

Mike van Aken (Silvolde) 8,0 4

Evert Römer (Silvolde) 8,0 4

Luke Groot Wassink (Varsseveld) 8,0 5

Siemen Kaak (Terborg) 7,2 6

Harm Keuben (Ulftse Boys) 7,2 6

Elroy Huijink (Etten) 7,0 7

Devin Zweekhorst (Etten) 7,0 7

Paul Stubbe (Gendringen) 7,0 5

Kevin Janssen (NVC) 7,0 7

Cas Delleman (SDOUC) 6,4 4

Stan van de Pavert (SDOUC) 6,4 4

Jorrit Haverkamp (Varsseveld) 6,4 4

Lars Geven (Ajax B) 6,0 6

Jaël Krosse (Silvolde) 6,0 3

Job Hendrixen (Gendringen) 5,6 4

Jari Lucassen (Etten) 5,0 5

Frank Lubbers (Westendorp) 5,0 5

Jeffrey Megens (SDOUC) 4,8 3

Yannick Sessink (SDOUC) 4,8 3

Max Wensink (SVGG) 4,8 4

Stefan Mijnen (Ulftse Boys) 4,8 4

Lucas Breukelaar (Varsseveld) 4,8 3

Jeffrey van den Broek (Gendringen) 4,2 3

Mark Kruip (Ajax B) 4,0 4

Martin Rexwinkel (Ajax B) 4,0 4

Wouter Ebbers (Silvolde) 4,0 2

Gijs Hakvoort (Silvolde) 4,0 2

Nelis ten Brinke (Westendorp) 4,0 4

Dirk Jansen (GWVV) 3,6 3

Sam Overbeek (GWVV) 3,6 3

Rik Bekken (Terborg) 3,6 3

Giel Heezen (Terborg) 3,6 3

Thijs Bruntink (SDOUC) 3,2 2

Jesse ten Brinke (Varsseveld) 3,2 2

Yannick Rougoor (Varsseveld) 3,2 2

Rick Koenders (Ajax B) 3,0 3

Ruud Helmes (Etten) 3,0 3

Jelmer ten Brinke (Westendorp) 3,0 3

Richard Limbeek (Westendorp) 3,0 3

Jesper Brom (Gendringen) 2,8 2

Sander Kuiperij (Gendringen) 2,8 2

Mark Schut (Gendringen) 2,8 2

Tim Stubbe (Gendringen) 2,8 2

Lars Hendrixen (GWVV) 2,4 2

Dominiek Seinhorst (GWVV) 2,4 2

Yorick Hakvoort (SVGG) 2,4 2

Dennis Venhorst (SVGG) 2,4 2

Delano Vos (Terborg) 2,4 2

Tim Wormskamp (Terborg) 2,4 2

Caz de Ruyter (Ulftse Boys) 2,4 2

Tijmen Geven (Ajax B) 2,0 2

Hendrik Braam (NVC) 2,0 2

Sjoerd Postma (NVC) 2,0 2

Roel Gebbinck (Silvolde) 2,0 1

Jorik te Kaat (Silvolde) 2,0 1

Freek Lubbers (Westendorp) 1,0 2

Joey Weikamp (Westendorp) 2,0 2

Bjarne Housheer (SDOUC) 1,6 1

Jop Westerhof (SDOUC) 1,6 1

Jeremy Hoppema (Varsseveld) 1,6 1

Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld) 1,6 1

Jon Stein (Varsseveld) 1,6 1

Jorik Derksen (Gendringen) 1,4 1

Rick Hakvoort (Gendringen) 1,4 1

Jelle Immink (Gendringen) 1,4 1

Joey Kock (Gendringen) 1,4 1

Sam Kuipers (Gendringen) 1,4 1

Jochem Geerts (GWVV) 1,2 1

Tim Jansen (GWVV) 1,2 1

Robin Klompenhouwer (GWVV) 1,2 1

Joost Elfrink (SVGG) 1,2 1

Cas Bekken (Terborg) 1,2 1

Yasin Celik (Terborg) 1,2 1

Keje Epskamp (Terborg) 1,2 1

Neele Epskamp (Terborg) 1,2 1

Luuk Geerts (Terborg) 1,2 1

Chiel Gerritsen (Ulftse Boys) 1,2 1

Koen Hunting (Ulftse Boys) 1,2 1

Wouter Kok (Ulftse Boys) 1,2 1

Rik Perloy (Ulftse Boys) 1,2 1

Dion Robben (Ulftse Boys) 1,2 1

Justin Tempels (Ulftse Boys) 1,2 1

Thom Wassink (Ulftse Boys) 1,2 1

Nigel van Zantvoort (Ulftse Boys) 1,2 1

Lars Aalders (Ajax B) 1,0 1

Bram Borkes (Ajax B) 1,0 1

Tom Borkes (Ajax B) 1,0 1

Casper Gosselink (Ajax B) 1,0 1

Jorn Hetterscheid (Ajax B) 1,0 1

Stephan Koch (Ajax B) 1,0 1

Tibe Mateman (Ajax B) 1,0 1

Stijn Yark (Ajax B) 1,0 1

Stein Cornelissen (Etten) 1,0 1

Youri Leijzer (Etten) 1,0 1

Jesse Roerdink (Etten) 1,0 1

Stefan van Uhm (Etten) 1,0 1

Hidde Dellemann (NVC) 1,0 1

Roel Hettinga (NVC) 1,0 1

Remco Wieggers (NVC) 1,0 1

Tim BUlsink (Westendorp) 1,0 1

Lennart Gesink (Westendorp) 1,0 1

Bjorn Jansen (Westendorp) 1,0 1

Frank van der Linden (Westendorp) 1,0 1

Kas Visser (Westendorp) 1,0 1


 

Eigen doelpunt tegenstander:

Silvolde 2

Ajax B 1

GWVV 1

SDOUC 1

Terborg 1

Ulftse Boys 1

Varsseveld 1

Vermenigvuldigingsfactor:

hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)

1e klasse: x1,8

2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)

3e klasse: x1,4 (Gendringen)

4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)

5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

Meer berichten