Gouden Schoen

Minieme verschillen in top Gouden Schoen

  Sport

Oude IJsselstreek - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. De verschillen aan kop zijn miniem. Rick Bouwmeister van Silvolde scoorde en staat aan kop, maar de marge is klein op Kees van de Pavert (SDOUC) en ploeggenoot Kelvin Meijer. Cas de Neling van GWVV scoorde een hattrick en nadert de top van de ranglijst.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        20,0    10
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    19,2    12
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        18,0    9
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    16,0    10
  • Cas de Neling (GWVV)        15,6    13
  • Luuk Messink (Gendringen)        11,2    8
  • Ron Prinsen (GWVV)            10,8    9
  • Sietse Sessink (SVGG)        10,8    9
  • Jeroen Graafland (Terborg)        10,8    9
  • Nick van Aken (Etten)            10,0    10
  • Sander van Aken (Etten)        10,0    10
  • Roy Bouwman (Silvolde)        10,0    5
  • Mark Römer (NVC)            9,0    9
  • Cas Jansen (Ajax B)            8,0    8
  • Mike van Aken (Silvolde)        8,0    4
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        7,2    6
  • Siemen Kaak (Terborg)        7,2    6
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        7,2    6
  • Paul Stubbe (Gendringen)        7,0    5
  • Cas Delleman (SDOUC)        6,4    4
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        6,4    4
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        6,4    4
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    6,4    4
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    6,4    4
  • Lars Geven (Ajax B)            6,0    6
  • Elroy Huijink (Etten)            6,0    6
  • Devin Zweekhorst (Etten)        6,0    6
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Job Hendrixen (Gendringen)        5,6    4
  • Jari Lucassen (Etten)            5,0    5
  • Kevin Janssen (NVC)            5,0    5
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8    3
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Max Wensink (SVGG)            4,8    4
  • Nick Overbeek (Terborg)        4,8    4
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    4,8    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    4,2    3
  • Mark Kruip (Ajax B)            4,0    4
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0    4
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        4,0    2
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        4,0    2
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    4,0    4
  • Rik Bekken (Terborg)            3,6    3
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys)    3,6    3
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Rick Koenders (Ajax B)        3,0    3
  • Ruud Helmes (Etten)            3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Mark Schut (Gendringen)        2,8    2
  • Tim Stubbe (Gendringen)        2,8    2
  • Dirk Jansen (GWVV)            2,8    2
  • Lars Hendrixen (GWVV)        2,4    2
  • Sam Overbeek (GWVV)        2,4    2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        2,4    2
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        2,4    2
  • Giel Heezen (Terborg)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        2,0    1
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Freek Lubbers (Westendorp)        1,0    2
  • Joey Weikamp (Westendorp)        2,0    2
  • Jop Westerhof (SDOUC)        1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jannick Rougoor (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Jesper Brom (Gendringen)        1,4    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Jelle Immink (Gendringen)        1,4    1
  • Joey Kock (Gendringen)        1,4    1
  • Sam Kuipers (Gendringen)        1,4    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,2    1
  • Dennis Venhorst (SVGG)        1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Luuk Geerts (Terborg)            1,2    1
  • Tim Wormskamp (Terborg)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Wouter Kok (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Lars Aalders (Ajax B)            1,0    1
  • Bram Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        1,0    1
  • Stephan Koch (Ajax B)        1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Stein Cornelissen (Etten)        1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Kas Visser (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten