Kelvin Meijer (midden).
Kelvin Meijer (midden). (Foto: Iris Eppingg)
Gouden Schoen

Meijer deelt koppositie met ploeggenoot Bouwmeister

  Sport

Oude IJsselstreek - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019.  Kelvin Meijer scoorde een hattrick namens Silvolde en komt daarmee op gelijke hoogte met ploeggenoot Rick Bouwmeister, die tweemaal scoorde. Ook Kees van de Pavert (SDOUC) en Cas Kemperman (Varsseveld) waren productief met respectievelijk twee en drie treffers en staan ook in de top van de ranglijst.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        18,0    9
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        18,0    9
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    14,4    9
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    12,8    8
  • Cas de Neling (GWVV)        10,8    9
  • Sietse Sessink (SVGG)        10,8    9
  • Sander van Aken (Etten)        9,0    9
  • Mark Römer (NVC)            9,0    9
  • Luuk Messink (Gendringen)        8,4    6
  • Cas Jansen (Ajax B)            8,0    8
  • Mike van Aken (Silvolde)        8,0    4
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Ron Prinsen (GWVV)            7,2    6
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        7,2    6
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Siemen Kaak (Terborg)        7,2    6
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        7,2    6
  • Nick van Aken (Etten)            7,0    7
  • Paul Stubbe (Gendringen)        7,0    5
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        6,4    4
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    6,4    4
  • Devin Zweekhorst (Etten)        6,0    6
  • Roy Bouwman (Silvolde)        6,0    3
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Jari Lucassen (Etten)            5,0    5
  • Elroy Huijink (Etten)            5,0    5
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Cas Delleman (SDOUC)        4,8    3
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8    3
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        4,8    3
  • Max Wensink (SVGG)            4,8    4
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    4,8    3
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    4,8    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    4,2    3
  • Job Hendrixen (Gendringen)        4,2    3
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0    4
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        4,0    2
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys)    3,6    3
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Yannick Sessink (SDOUC)        3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Kevin Janssen (NVC)            3,0    3
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Mark Schut (Gendringen)        2,8    2
  • Tim Stubbe (Gendringen)        2,8    2
  • Lars Hendrixen (GWVV)        2,4    2
  • Sam Overbeek (GWVV)        2,4    2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        2,4    2
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        2,4    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Giel Heezen (Terborg)        2,4    2
  • Nick Overbeek (Terborg)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Ruud Helmes (Etten)            2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        2,0    1
  • Jorik te Kaat (Silvolde)        2,0    1
  • Freek Lubbers (Westendorp)        1,0    2
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jannick Rougoor (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Sam Kuipers (Gendringen)        1,4    1
  • Dirk Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Tim Wormskamp (Terborg)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        1,0    1
  • Rick Koenders (Ajax B)        1,0    1
  • Mark Kruip (Ajax B)            1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Stein Cornelissen (Etten)        1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Kas Visser (Westendorp)        1,0    1
  • Joey Wijkamp (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten