Gouden Schoen Oude IJsselstreek.
Gouden Schoen Oude IJsselstreek. (Foto: )
Gouden Schoen

Mark Römer (NVC) meldt zich in subtop van Gouden Schoen

  Sport

Oude IJsselstreek - Weinig verschuivingen in de top van de ranglijst. Mark Römer van NVC scoorde tweemaal en meldt zich in de subtop.

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        14,0    7
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        12,0    6
  • Sietse Sessink (SVGG)        8,4    7
  • Cas Jansen (Ajax B)            8,0    8
  • Mark Römer (NVC)            8,0    8
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    8,0    5
  • Cas de Neling (GWVV)        7,2    6
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        7,2    6
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Siemen Kaak (Terborg)        7,2    6
  • Sander van Aken (Etten)        7,0    7
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    6,4    4
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        6,4    4
  • Nick van Aken (Etten)            6,0    6
  • Ron Prinsen (GWVV)            6,0    5
  • Mike van Aken (Silvolde)        6,0    3
  • Roy Bouwman (Silvolde)        6,0    3
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Paul Stubbe (Gendringen)        5,6    4
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Cas Delleman (SDOUC)        4,8    3
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8    3
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        4,8    3
  • Max Wensink (SVGG)            4,8    4
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    4,2    3
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0    4
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys)    3,6    3
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Elroy Huijink (Etten)            3,0    3
  • Devin Zweekhorst (Etten)        3,0    3
  • Kevin Janssen (NVC)            3,0    3
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Luuk Messink (Gendringen)        2,8    2
  • Lars Hendrixen (GWVV)        2,4    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Giel Heezen (Terborg)        2,4    2
  • Nick Overbeek (Terborg)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Ruud Helmes (Etten)            2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Freek Lubbers (Westendorp)        1,0    2
  • Yannick Sessink (SDOUC)        1,6    1
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jannick Rougoor (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Mark Schut (Gendringen)        1,4    1
  • Tim Stubbe (Gendringen)        1,4    1
  • Dirk Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Sam Overbeek (GWVV)        1,2    1
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        1,2    1
  • Joost Elfrink (SVGG)            1,2    1
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Tim Wormskamp (Terborg)        1,2    1
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        1,0    1
  • Rick Koenders (Ajax B)        1,0    1
  • Mark Kruip (Ajax B)            1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jari Lucassen (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Kas Visser (Westendorp)        1,0    1
  • Joey Wijkamp (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten

Shopbox