Rick Bouwmeister kende ondanks zijn treffer een vervelende middag tegen Hoogland. Silvolde verloor en Bouwmeister miste een strafschop.
Rick Bouwmeister kende ondanks zijn treffer een vervelende middag tegen Hoogland. Silvolde verloor en Bouwmeister miste een strafschop. (Foto: Jos Overgoor)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Van Aken rukt op, Bouwmeister aan kop

  Sport

Oude IJsselstreek - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem. Rick Bouwmeister scoorde zijn zevende seizoenstreffer namens Silvolde en staat nu alleen aan kop. Sander van Aken (Etten) scoorde tweemaal en staat ook op zeven doelpunten.

Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        14,0    7
  • Kelvin Meijer (Silvolde)        12,0    6
  • Sietse Sessink (SVGG)        8,4    7
  • Cas Jansen (Ajax B)            8,0    8
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Cas de Neling (GWVV)        7,2    6
  • Sander van Aken (Etten)        7,0    7
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    6,4    4
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        6,4    4
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    6,4    4
  • Nick van Aken (Etten)            6,0    6
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        6,0    5
  • Mark Römer (NVC)            6,0    6
  • Mike van Aken (Silvolde)        6,0    3
  • Roy Bouwman (Silvolde)        6,0    3
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Jeroen Graafland (Terborg)        6,0    5
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Cas Delleman (SDOUC)        4,8    3
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        4,8    3
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        4,8    3
  • Max Wensink (SVGG)            4,8    4
  • Siemen Kaak (Terborg)        4,8    4
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    4,2    3
  • Paul Stubbe (Gendringen)        4,2    3
  • Ron Prinsen (GWVV)            3,6    3
  • Jean-Pierre Luciano (Ulftse Boys)    3,6    3
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        3,0    3
  • Elroy Huijink (Etten)            3,0    3
  • Devin Zweekhorst (Etten)        3,0    3
  • Kevin Janssen (NVC)            3,0    3
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Luuk Messink (Gendringen)        2,8    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Giel Heezen (Terborg)        2,4    2
  • Nick Overbeek (Terborg)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Ruud Helmes (Etten)            2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Freek Lubbers (Westendorp)        1,0    2
  • Yannick Sessink (SDOUC)        1,6    1
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jannick Rougoor (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Mark Schut (Gendringen)        1,4    1
  • Tim Stubbe (Gendringen)        1,4    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Dirk Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Sam Overbeek (GWVV)        1,2    1
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        1,2    1
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Tim Wormskamp (Terborg)        1,2    1
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        1,0    1
  • Rick Koenders (Ajax B)        1,0    1
  • Mark Kruip (Ajax B)            1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jari Lucassen (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Joey Wijkamp (Westendorp)        1,0    1
Meer berichten

Shopbox