Cas Jansen van Ajax Breedenbroek.
Cas Jansen van Ajax Breedenbroek. (Foto: Christian Roerdink)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Sessink (SVGG) in top-3

  Sport

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. Sietse Sessink van SVGG weet het doel aardig te vinden de laatste weken. Hij nestelt zich in de top-3.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.
Vermenigvuldigingsfactor:
• hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
• 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
• 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
• 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
• 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Kelvin Meijer (Silvolde)        12,0    6
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        12,0    6
  • Sietse Sessink (SVGG)        8,4    7
  • Cas Jansen (Ajax B)            8,0    8
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        6,4    4
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    6,4    4
  • Cas de Neling (GWVV)        6,0    5
  • Mark Römer (NVC)            6,0    6
  • Mike van Aken (Silvolde)        6,0    3
  • Roy Bouwman (Silvolde)        6,0    3
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Jeroen Graafland (Terborg)        6,0    5
  • Nick van Aken (Etten)            5,0    5
  • Sander van Aken (Etten)        5,0    5
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        4,8    4
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        4,8    3
  • Max Wensink (SVGG)            4,8    4
  • Siemen Kaak (Terborg)        4,8    4
  • Paul Stubbe (Gendringen)        4,2    3
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Cas Delleman (SDOUC)        3,2    2
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        3,2    2
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    3,2    2
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        3,0    3
  • Devin Zweekhorst (Etten)        3,0    3
  • Kevin Janssen (NVC)            3,0    3
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    3,0    3
  • Richard Limbeek (Westendorp)    3,0    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    2,8    2
  • Luuk Messink (Gendringen)        2,8    2
  • Ron Prinsen (GWVV)            2,4    2
  • Rik Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Giel Heezen (Terborg)        2,4    2
  • Nick Overbeek (Terborg)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Elroy Huijink (Etten)            2,0    2
  • Ruud Helmes (Etten)            2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Freek Lubbers (Westendorp)        1,0    2
  • Yannick Sessink (SDOUC)        1,6    1
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Jannick Rougoor (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Mark Schut (Gendringen)        1,4    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Dirk Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        1,2    1
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Tim Wormskamp (Terborg)        1,2    1
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        1,0    1
  • Rick Koenders (Ajax B)        1,0    1
  • Mark Kruip (Ajax B)            1,0    1
  • Tibe Mateman (Ajax B)        1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jari Lucassen (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Stefan van Uhm (Etten)        1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Hidde Dellemann (NVC)        1,0    1
  • Remco Wieggers (NVC)        1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Lennart Gesink (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Joey Wijkamp (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten

Shopbox