Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Cas de Neling (11) bedankt zijn aangever Ron Prinsen. Terwijl Dominiek Seinhorst hem van achteren bespringt. (Foto Nico Marcus)
Cas de Neling (11) bedankt zijn aangever Ron Prinsen. Terwijl Dominiek Seinhorst hem van achteren bespringt. (Foto Nico Marcus) (Foto: Nico Marcus)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Yilmaz, Kemperman en De Neling doen goede zaken

  Sport

Oude IJsselstreek - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal 

  • Kelvin Meijer (Silvolde)        12,0    6
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        12,0    6
  • Cas Jansen (Ajax B)            8,0    8
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        6,4    4
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    6,4    4
  • Cas de Neling (GWVV)        6,0    5
  • Mark Römer (NVC)            6,0    6
  • Mike van Aken (Silvolde)        6,0    3
  • Roy Bouwman (Silvolde)        6,0    3
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        4,8    4
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        4,8    3
  • Sietze Sessink (SVGG)        4,8    4
  • Siemen Kaak (Terborg)        4,8    4
  • Jeroen Graafland (Terborg)        4,8    4
  • Paul Stubbe (Gendringen)        4,2    3
  • Nick van Aken (Etten)            4,0    4
  • Max Wensink (SVGG)            3,6    3
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        3,2    2
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        3,2    2
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    3,2    2
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    3,2    2
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        3,0    3
  • Kevin Janssen (NVC)            3,0    3
  • Sander van Aken (Etten)        3,0    3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)    2,8    2
  • Giel Heezen (Terborg)        2,4    2
  • Nick Overbeek (Terborg)        2,4    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Tijmen Geven (Ajax B)        2,0    2
  • Elroy Huijink (Etten)            2,0    2
  • Devin Zweekhorst (Etten)        2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Nelis ten Brinke (Westendorp)    2,0    2
  • Richard Limbeek (Westendorp)    2,0    2
  • Cas Delleman (SDOUC)        1,6    1
  • Yannick Sessink (SDOUC)        1,6    1
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    1,6    1
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)    1,6    1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)    1,6    1
  • Jannick Rougoor (Varsseveld)    1,6    1
  • Jon Stein (Varsseveld)        1,6    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Luuk Messink (Gendringen)        1,4    1
  • Mark Schut (Gendringen)        1,4    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Dirk Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)    1,2    1
  • Ron Prinsen (GWVV)            1,2    1
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        1,2    1
  • Yorick Hakvoort (SVGG)        1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Rik Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Neele Epskamp (Terborg)        1,2    1
  • Tim Wormskamp (Terborg)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Dion Robben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Justin Tempels (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Casper Gosselink (Ajax B)        1,0    1
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B)        1,0    1
  • Rick Koenders (Ajax B)        1,0    1
  • Mark Kruip (Ajax B)            1,0    1
  • Stijn Yark (Ajax B)            1,0    1
  • Ruud Helmes (Etten)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Jesse Roerdink (Etten)        1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Frank van der Linden (Westendorp)    1,0    1
  • Freek Lubbers (Westendorp)        1,0    1
  • Joey Wijkamp (Westendorp)        1,0    1
Meer berichten

Shopbox