Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Rick Bouwmeister (links).
Rick Bouwmeister (links). (Foto: PR)
Gouden Schoen

Silvolde-duo loopt uit

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - Het leidende Silvolde-duo Kelvin Meijer en Rick Bouwmeister scoorde zondag en loopt zodoende uit. Mark Römer van NVC maakte alweer zijn vierde treffer van het seizoen en Sietse Sessink van SVGG wist een hattrick te maken.

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2018-2019. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:
•    hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
•    2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
•    3e klasse: x1,4 (Gendringen)
•    4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
•    5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)
 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Kelvin Meijer (Silvolde) 10,0 5
  • Rick Bouwmeister (Silvolde) 8,0 4
  • Cas Jansen (Ajax B) 7,0 7
  • Mike van Aken (Silvolde) 6,0 3
  • Mark Römer (NVC) 4,0 4
  • Jaël Krosse (Silvolde) 4,0 2
  • Evert Römer (Silvolde) 4,0 2
  • Cas de Neling (GWVV) 3,6 3
  • Sietse Sessink (SVGG) 3,6 3
  • Jeroen Graafland (Terborg) 3,6 3
  • Thijs Bruntink (SDOUC) 3,2 2
  • Kees van de Pavert (SDOUC) 3,2 2
  • Kevin Janssen (NVC) 3,0 3
  • Frank Lubbers (Westendorp) 3,0 3
  • Paul Stubbe (Gendringen) 2,8 2
  • Max Wensink (SVGG) 2,4 2
  • Delano Vos (Terborg) 2,4 2
  • Nick van Aken (Etten) 2,0 2
  • Sander van Aken (Etten) 2,0 2
  • Martin Rexwinkel (Ajax B) 2,0 2
  • Gijs Hakvoort (Silvolde) 2,0 1
  • Jeffrey Megens (SDOUC) 1,6 1
  • Stan van de Pavert (SDOUC) 1,6 1
  • Yannick Sessink (SDOUC) 1,6 1
  • Enes Yilmaz (SDOUC) 1,6 1
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld) 1,6 1
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld) 1,6 1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld) 1,6 1
  • Cas Kemperman (Varsseveld) 1,6 1
  • Rick Hakvoort (Gendringen) 1,4 1
  • Job Hendrixen (Gendringen) 1,4 1
  • Mark Schut (Gendringen) 1,4 1
  • Lars Hendrixen (GWVV) 1,2 1
  • Dirk Jansen (GWVV) 1,2 1
  • Robin Klompenhouwer (GWVV) 1,2 1
  • Dominiek Seinhorst (GWVV) 1,2 1
  • Niels Schweckhorst (GWVV) 1,2 1
  • Yorick Hakvoort (SVGG) 1,2 1
  • Cas Bekken (Terborg) 1,2 1
  • Rik Bekken (Terborg) 1,2 1
  • Yasin Celik (Terborg) 1,2 1
  • Neele Epskamp (Terborg) 1,2 1
  • Siemen Kaak (Terborg) 1,2 1
  • Tim Wormskamp (Terborg) 1,2 1
  • Harm Keuben (Ulftse Boys) 1,2 1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys) 1,2 1
  • Tijmen Geven (Ajax B) 1,0 1
  • Tom Borkes (Ajax B) 1,0 1
  • Jorn Hetterscheid (Ajax B) 1,0 1
  • Mark Kruip (Ajax B) 1,0 1
  • Youri Leijzer (Etten) 1,0 1
  • Jesse Roerdink (Etten) 1,0 1
  • Sjoerd Postma (NVC) 1,0 1
  • Nelis ten Brinke (Westendorp) 1,0 1
  • Frank van der Linden (Westendorp) 1,0 1
  • Freek Lubbers (Westendorp) 1,0 1
Meer berichten

Shopbox