Jesse Ikink (VV Terborg). (foto: Gerrit van Dijken)
Jesse Ikink (VV Terborg). (foto: Gerrit van Dijken)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Bouwman naar plek 2, Ikink scoort 4 keer

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Roy Bouwman scoorde tweemaal namens Sportclub Sivolde en maakte daarmee een sprong in het klassement naar de tweede plek. Jesse Ikink van Terborg deed ook goede zaken door liefst viermaal doel te treffen en de top-10 binnen te stormen.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
  • 1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
  • 2e klasse: aantal doelpunten x1,6
  • 3e klasse: aantal doelpunten x1,4
  • 4e klasse: aantal doelpunten x1,2
  • 5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Jesper Brom Gendringen 3C 10 14,0
  • Roy Bouwman Silvolde hc 6 12,0
  • Cas Bekken Terborg 5C 12 12,0
  • Kees van de Pavert SDOUC 2I 7 11,2
  • Rik Perloy Ulftse Boys 4D 9 10,8
  • Wout Blasman Silvolde hc 5 10,0
  • Kelvin Meijer Gendringen 3C 6 8,4
  • Jean-Pierre Luciana Ulftse Boys 4D 7 8,4
  • Stan van de Pavert SDOUC 2I 5 8,0
  • Jaël Krosse Silvolde hc 4 8,0
  • Jesse Ikink Terborg 5C 8 8,0
  • Jorrit Haverkamp Varsseveld 2I 5 8,0
  • Niels Schweckhorst GWVV 4D 6 7,2
  • Roel Gebbinck Ulftse Boys 4D 6 7,2
  • Tim Wormskamp Terborg 5C 7 7,0
  • Cas de Neling GWVV 4D 5 6,0
  • Nick Jansen NVC 5C 6 6,0
  • Stef Tiemessen NVC 5C 6 6,0
  • Rik Bekken Terborg 5C 6 6,0
  • Koen Heijstek Westendorp 5C 6 6,0
  • Harry Heijs SVGG 5C 5 5,0
  • Bjorn Heezen Varsseveld 2I 3 4,8
  • Niek Blumer Gendringen 3C 3 4,2
  • Jorik te Kaat Gendringen 3C 3 4,2
  • Mark Römer NVC 5C 4 4,0
  • Nick Huitink Silvolde hc 2 4,0
  • Ischa Krosse Silvolde hc 2 4,0
  • Robin Pastoor SVGG 5C 4 4,0
  • Max Wensink SVGG 5C 4 4,0
  • Randy ten Brinke Westendorp 5C 4 4,0
  • Nick van Aken Etten 4D 3 3,6
  • Merijn van Aragon GWVV 4D 3 3,6
  • Ron Prinsen GWVV 4D 3 3,6
  • Caz de Ruyter Ulftse Boys 4D 3 3,6
  • Bjarne Housheer SDOUC 2I 2 3,2
  • Sjoerd te Boekhorst Varsseveld 2I 2 3,2
  • Luke Groot Wassink Varsseveld 2I 2 3,2
  • Lars Geven Ajax B 5C 3 3,0
  • Mark Kruip Ajax B 5C 3 3,0
  • Sjoerd Postma NVC 5C 3 3,0
  • Joost Elfrink SVGG 5C 3 3,0
  • Sander Kuiperij Gendringen 3C 2 2,8
  • Sander van Aken Etten 4D 2 2,4
  • Dion Mulder GWVV 4D 2 2,4
  • Rick Bannink Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Ingmar Bolwerk Ajax B 5C 2 2,0
  • Bram Borkes Ajax B 5C 2 2,0
  • Nick Heister Ajax B 5C 2 2,0
  • Robin Koenders Ajax B 5C 2 2,0
  • Marcel Mellendijk Ajax B 5C 2 2,0
  • Mike van Aken Silvolde hc 1 2,0
  • Bram van Dooren Silvolde hc 1 2,0
  • Giel Driever Silvolde hc 1 2,0
  • Mats Hegman Silvolde hc 1 2,0
  • Dion Teloh Silvolde hc 1 2,0
  • Alexander Tempels Silvolde hc 1 2,0
  • Koen Hunting SVGG 5C 2 2,0
  • Dennis Venhorst SVGG 5C 2 2,0
  • Tom Venhorst SVGG 5C 2 2,0
  • Stijn Visser SVGG 5C 2 2,0
  • Nick Overbeek Terborg 5C 2 2,0
  • Richard Limbeek Westendorp 5C 2 2,0
  • Thijn Bruntink SDOUC 2I 1 1,6
  • Yannick Sessink SDOUC 2I 1 1,6
  • Enes Yilmaz SDOUC 2I 1 1,6
  • Dave Ankersmit Varsseveld 2I 1 1,6
  • Kevin Holtus Varsseveld 2I 1 1,6
  • Ritchy Kleinnibbelink Varsseveld 2I 1 1,6
  • Rick Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Job Hendrixen Gendringen 3C 1 1,4
  • Paul Stubbe Gendringen 3C 1 1,4
  • Lars van Aken Etten 4D 1 1,2
  • Ruud Helmes Etten 4D 1 1,2
  • Youri Leijzer Etten 4D 1 1,2
  • Pal Schepers Etten 4D 1 1,2
  • Devin Zweekhorst Etten 4D 1 1,2
  • Bram van de Pavert GWVV 4D 1 1,2
  • Thomas Wissing GWVV 4D 1 1,2
  • Geert Althoff Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Chiel Gerritsen Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Martin Rexwinkel Ajax B 5C 1 1,0
  • Jasper Stroet Ajax B 5C 1 1,0
  • Hendrik Braam NVC 5C 1 1,0
  • Jasper Bockting SVGG 5C 1 1,0
  • Fiore Bongers SVGG 5C 1 1,0
  • Youri Berendhaus Terborg 5C 1 1,0
  • Jimmy Boersbroek Terborg 5C 1 1,0
  • Giel Heezen Terborg 5C 1 1,0
  • Cas de Jongste Terborg 5C 1 1,0
  • Onur Yilmaz Terborg 5C 1 1,0
  • Jelmer ten Brinke Westendorp 5C 1 1,0
  • Jesse ten Brinke Westendorp 5C 1 1,0
  • Sil ten Brinke Westendorp 5C 1 1,0
  • Mauritz Geesink Westendorp 5C 1 1,0
  • Frank Lubbers Westendorp 5C 1 1,0
Meer berichten