Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Kelvin Meijer in actie.
Kelvin Meijer in actie. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: ontknoping nadert

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Kelvin Meijer van VV Gendringen scoorde een keer, maar de achterstand op koploper Wout Blasman van Silvolde lijkt te groot met nog twee wedstrijden te gaan. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) - aantal punten - aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        44,0    22
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        36,6    24
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    28,8    18
  • Wouter Mullink (Etten)        19,0    19
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        16,0     10
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        16,0    8
  • Ron Prinsen (GWVV)            15,6    13
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        15,6    13
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    14,4    9
  • Cas de Neling (GWVV)        12,0    10
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        12,0    6
  • Evert Römer (Silvolde)        12,0    6
  • Jeroen Graafland (Terborg)        12,0    12
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        12,0    10
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        11,2    8
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        10,8    9
  • Cas Jansen (Ajax B)            10,0    10
  • Nick van Aken (Etten)            10,0    10
  • Roy Bouwman (Silvolde)        10,0    5
  • Jaël Krosse (Silvolde)            10,0    5
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    9,6    6
  • Devin Zweekhorst (Etten)        9,0    9
  • Mark Römer (NVC)            9,0    9
  • Koen Heijstek (Westendorp)        9,0    9
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
  • Sietse Sessink (SVGG)        8,4    7
  • Cas Bekken (Terborg)            8,4    7
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Jesse Roerdink (Etten)        8,0    8
  • Mats Hegman (Silvolde)        8,0    4
  • Max Wensink (SVGG)            7,2    6
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        7,2    6
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        6,0    5
  • Joost Elfring (SVGG)            6,0    5
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        6,0    5
  • Jesse Ikink (Terborg)            6,0    5
  • Delano Vos (Terborg)            6,0    5
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        6,0    5
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    6,0    5
  • Job Hendrixen (Gendringen)        5,6    4
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        5,6    4
  • Tim Stubbe (Gendringen)        5,6    4
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        5,0    5
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        5,0    5
  • Elroy Huijink (Etten)            5,0    5
  • Roel Hettinga (NVC)            5,0    5
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        5,0    5
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Tim Jansen (GWVV)            4,8    4    
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Tom Hunting (SVGG)            4,8    4
  • Dennis Venhorst (SVGG)        4,8    4
  • Noud Polman (Terborg)        4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        4,2    3
  • Paul Stubbe (Gendringen)        4,2    3
  • Lars Aalders (Ajax B)            4,0    4
  • Lars van Aken (Etten)            4,0    4
  • Bram van Dooren (Silvolde)        4,0    2
  • Jochem Geerts (GWVV)        3,6    3
  • Stijn Visser (SVGG)            3,6    3
  • Niek Overbeek (Terborg)        3,6    3
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Bjorn Heezen (Varsseveld)        3,2    2
  • Lars Geven (Ajax B)            3,0    3
  • Nick Heister (Ajax B)            3,0    3
  • Sander van Aken (Etten)        3,0    3
  • Pal Schepers (Etten)            3,0    3
  • Robin Pastoor (SVGG)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        2,0    2
  • Dion Winters (Ajax B)            2,0    2
  • Ruud Helmes (Etten)            2,0    2
  • Hendrik Braam (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Wouter Bleumink (SdOUC)        1,6    1
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        1,6    1
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    1,6    1
  • Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Stijn Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)    1,4    1
  • Max Schut (Gendringen)        1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Dave Hakvoort (SVGG)        1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
  • Guus Kramer (SVGG)            1,2    1
  • Rik Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Youri Berendhaus (Terborg)        1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Cas de Jongste (Terborg)        1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Emiel Dibbets (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Jarno Groters (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Mike Klinkhamer (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Jesse Rijntjes (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Bram Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Max Rutten (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Danny Venhorst (NVC)        1,0    1
  • Kenrick ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Björn Jansen (Westendorp)        1,0    1
  • Richard Limbeek (Westendorp)    1,0    1
  • Rik Lubbers (Westendorp)        1,0    1
     
reageer als eerste
Meer berichten

Shopbox