Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Kees van de Pavert. (foto: beeldbank SDOUC)
Kees van de Pavert. (foto: beeldbank SDOUC) (Foto: beeldbank SDOUC)
Gouden Schoen

Van de Pavert meldt zich in strijd Gouden Schoen

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Kees van de Pavert scoorde een hattrick namens SDOUC. Daarmee blijft hij weliswaar derde, maar hij nadert Wout Blasman en Kelvin Meijer met rasse schreden. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        32,0    16
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        28,0    20
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    25,6    16
  • Wouter Mullink (Etten)        19,0    19
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        16,0    8
  • Ron Prinsen (GWVV)            13,2    11
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        13,2    11
  • Cas de Neling (GWVV)        12,0    10
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        9,6    6
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        9,6    8
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        9,6    8
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Mark Römer (NVC)            8,0    8
  • Jaël Krosse (Silvolde)            8,0    4
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    8,0    5
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    8,0    5
  • Sietse Sessink (SVGG)        7,2    6
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Devin Zweekhorst (Etten)        7,0    7
  • Nick van Aken (Etten)            6,0    6
  • Jesse Roerdink (Etten)        6,0    6
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        6,0    5
  • Max Wensink (SVGG)            6,0    5
  • Delano Vos (Terborg)            6,0    5
  • Koen Heijstek (Westendorp)        6,0    6
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        5,6    4
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        5,0    5
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Joost Elfring (SVGG)            4,8    4
  • Tom Hunting (SVGG)            4,8    4
  • Cas Bekken (Terborg)            4,8    4
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    4,8    4
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        4,2    3
  • Job Hendrixen (Gendringen)        4,2    3
  • Cas Jansen (Ajax B)            4,0    4
  • Roel Hettinga (NVC)            4,0    4
  • Roy Bouwman (Silvolde)        4,0    2
  • Bram van Dooren (Silvolde)        4,0    2
  • Mats Hegman (Silvolde)        4,0    2
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        4,0    4
  • Tim Jansen (GWVV)            3,6    3    
  • Dennis Venhorst (SVGG)        3,6    3
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        3,6    3
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Noud Polman (Terborg)        3,6    3
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Bjorn Heezen (Varsseveld)        3,2    2
  • Lars Aalders (Ajax B)            3,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        3,0    3
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        2,8    2
  • Stijn Visser (SVGG)            2,4    2    
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        2,0    2
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        2,0    2
  • Elroy Huijink (Etten)            2,0    2
  • Pal Schepers (Etten)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        2,0    1
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        1,6    1
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)    1,4    1
  • Paul Stubbe (Gendringen)        1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
  • Robin Pastoor (SVGG)        1,2    1
  • Rik Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Jesse Rijntjes (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Dion Winters (Ajax B)            1,0    1
  • Lars van Aken (Etten)            1,0    1
  • Sander van Aken (Etten)        1,0    1
  • Ruud Helmes (Etten)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Max Rutten (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Danny Venhorst (NVC)        1,0    1
  • Kenrick ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Richard Limbeek (Westendorp)    1,0    1
     
Meer berichten

Shopbox