Jorrit Haverkamp van Varsseveld scoorde en stijgt daarmee naar de zevende plek. (foto: Karin Hofs)
Jorrit Haverkamp van Varsseveld scoorde en stijgt daarmee naar de zevende plek. (foto: Karin Hofs)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: SVGG op dreef

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. SVGG was op dreef zondag, de Megchelenaren scoorden liefst 8 keer. Dat heeft geen gevolgen voor de top van de ranglijst. Koploper Jesper Brom (Gendringen) breidde zelfs zijn voorsprong uit.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
2e klasse: aantal doelpunten x1,6
3e klasse: aantal doelpunten x1,4
4e klasse: aantal doelpunten x1,2
5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Jesper Brom Gendringen 3C 9 12,6
  • Wout Blasman Silvolde hc 5 10,0
  • Cas Bekken Terborg 5C 10 10,0
  • Rik Perloy Ulftse Boys 4D 7 8,4
  • Kelvin Meijer Gendringen 3C 5 7,0
  • Kees van de Pavert SDOUC 2I 4 6,4
  • Jorrit Haverkamp Varsseveld 2I 4 6,4
  • Roy Bouwman Silvolde hc 3 6,0
  • Rik Bekken Terborg 5C 6 6,0
  • Tim Wormskamp Terborg 5C 6 6,0
  • Roel Gebbinck Ulftse Boys 4D 5 6,0
  • Jean-Pierre Luciana Ulftse Boys 4D 5 6,0
  • Nick Jansen NVC 5C 5 5,0
  • Stef Tiemessen NVC 5C 5 5,0
  • Cas de Neling GWVV 4D 4 4,8
  • Stan van de Pavert SDOUC 2I 3 4,8
  • Nick Huitink Silvolde hc 2 4,0
  • Ischa Krosse Silvolde hc 2 4,0
  • Jaël Krosse Silvolde hc 2 4,0
  • Harry Heijs SVGG 5C 4 4,0
  • Jesse Ikink Terborg 5C 4 4,0
  • Koen Heijstek Westendorp 5C 4 4,0
  • Merijn van Aragon GWVV 4D 3 3,6
  • Ron Prinsen GWVV 4D 3 3,6
  • Niels Schweckhorst GWVV 4D 3 3,6
  • Bjarne Housheer SDOUC 2I 2 3,2
  • Sjoerd te Boekhorst Varsseveld 2I 2 3,2
  • Luke Groot Wassink Varsseveld 2I 2 3,2
  • Bjorn Heezen Varsseveld 2I 2 3,2
  • Mark Römer NVC 5C 3 3,0
  • Joost Elfrink SVGG 5C 3 3,0
  • Robin Pastoor SVGG 5C 3 3,0
  • Max Wensink SVGG 5C 3 3,0
  • Sander van Aken Etten 4D 2 2,4
  • Dion Mulder GWVV 4D 2 2,4
  • Rick Bannink Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Caz de Ruyter Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Bram Borkes Ajax B 5C 2 2,0
  • Lars Geven Ajax B 5C 2 2,0
  • Nick Heister Ajax B 5C 2 2,0
  • Robin Koenders Ajax B 5C 2 2,0
  • Mark Kruip Ajax B 5C 2 2,0
  • Marcel Mellendijk Ajax B 5C 2 2,0
  • Sjoerd Postma NVC 5C 2 2,0
  • Mike van Aken Silvolde hc 1 2,0
  • Bram van Dooren Silvolde hc 1 2,0
  • Giel Driever Silvolde hc 1 2,0
  • Dion Teloh Silvolde hc 1 2,0
  • Alexander Tempels Silvolde hc 1 2,0
  • Dennis Venhorst SVGG 5C 2 2,0
  • Tom Venhorst SVGG 5C 2 2,0
  • Stijn Visser SVGG 5C 2 2,0
  • Randy ten Brinke Westendorp 5C 2 2,0
  • Thijn Bruntink SDOUC 2I 1 1,6
  • Yannick Sessink SDOUC 2I 1 1,6
  • Enes Yilmaz SDOUC 2I 1 1,6
  • Dave Ankersmit Varsseveld 2I 1 1,6
  • Kevin Holtus Varsseveld 2I 1 1,6
  • Ritchy Kleinnibbelink Varsseveld 2I 1 1,6
  • Niek Blumer Gendringen 3C 1 1,4
  • Rick Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Job Hendrixen Gendringen 3C 1 1,4
  • Jorik te Kaat Gendringen 3C 1 1,4
  • Sander Kuiperij Gendringen 3C 1 1,4
  • Paul Stubbe Gendringen 3C 1 1,4
  • Lars van Aken Etten 4D 1 1,2
  • Ruud Helmes Etten 4D 1 1,2
  • Devin Zweekhorst Etten 4D 1 1,2
  • Bram van de Pavert GWVV 4D 1 1,2
  • Thomas Wissing GWVV 4D 1 1,2
  • Geert Althoff Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Ingmar Bolwerk Ajax B 5C 1 1,0
  • Martin Rexwinkel Ajax B 5C 1 1,0
  • Jasper Stroet Ajax B 5C 1 1,0
  • Hendrik Braam NVC 5C 1 1,0
  • Jasper Bockting SVGG 5C 1 1,0
  • Koen Hunting SVGG 5C 1 1,0
  • Youri Berendhaus Terborg 5C 1 1,0
  • Giel Heezen Terborg 5C 1 1,0
  • Cas de Jongste Terborg 5C 1 1,0
  • Nick Overbeek Terborg 5C 1 1,0
  • Onur Yilmaz Terborg 5C 1 1,0
  • Mauritz Geesink Westendorp 5C 1 1,0
  • Richard Limbeek Westendorp 5C 1 1,0
  • Frank Lubbers Westendorp 5C 1 1,0
Meer berichten