Wout Blasman
Wout Blasman (Foto: Iris Epping)
Gouden Schoen

Wout Blasman verstevigt voorsprong

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Na een periode van droogte wist koploper Wout Blasman van Silvolde het net weer eens te vinden.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        26,0    13
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        23,8    17
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    19,2    12
  • Wouter Mullink (Etten)        17,0    17
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        14,0    7
  • Ron Prinsen (GWVV)            10,8    9
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        10,8    9
  • Cas de Neling (GWVV)        9,6    8
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        8,4    7
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        8,0    5
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    6,4    4
  • Jesse Roerdink (Etten)        6,0    6
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Evert Römer (Silvolde)        6,0    3
  • Sietse Sessink (SVGG)        6,0    5
  • Delano Vos (Terborg)            6,0    5
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        6,0    5
  • Koen Heijstek (Westendorp)        6,0    6
  • Devin Zweekhorst (Etten)        5,0    5
  • Mark Römer (NVC)            5,0    5
  • Cas Jansen (Ajax B)            4,0    4
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Joost Elfring (SVGG)            4,8    4
  • Tom Hunting (SVGG)            4,8    4
  • Max Wensink (SVGG)            4,8    4
  • Cas Bekken (Terborg)            4,8    4
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    4,8    4
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Job Hendrixen (Gendringen)        4,2    3
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        4,2    3
  • Roel Hettinga (NVC)            4,0    4
  • Bram van Dooren (Silvolde)        4,0    2
  • Tim Jansen (GWVV)            3,6    3    
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Dennis Venhorst (SVGG)        3,6    3
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        3,6    3
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Lars Aalders (Ajax B)            3,0    3
  • Nick van Aken (Etten)            3,0    3
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        3,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        3,0    3
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        2,8    2
  • Stijn Visser (SVGG)            2,4    2    
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        2,0    1
  • Roy Bouwman (Silvolde)        2,0    1
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Mats Hegman (Silvolde)        2,0    1
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)    1,4    1
  • Paul Stubbe (Gendringen)        1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
  • Robin Pastoor (SVGG)        1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Nout Polman (Terborg)        1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        1,0    1
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        1,0    1
  • Dion Winters (Ajax B)            1,0    1
  • Elroy Huijink (Etten)            1,0    1
  • Ruud Helmes (Etten)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Pal Schepers (Etten)            1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Max Rutten (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Kenrick ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Richard Limbeek (Westendorp)    1,0    1

  •  
Meer berichten