Kelvin Meijer controleert.
Kelvin Meijer controleert. (Foto: VV Gendringen)
Gouden Schoen

Kelvin Meijer heeft koploper bijna bijgehaald

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Kelvin Meijer heeft zijn vorm van voor de winterstop voortgezet en is koploper Wout Blasman dicht genaderd.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        24,0    12
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        22,4    16
  • Wouter Mullink (Etten)        16,0    16
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    14,4    9
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        14,0    7
  • Ron Prinsen (GWVV)            10,8    9
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
  • Cas de Neling (GWVV)        8,4    7
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        8,4    7
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        7,2    6
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        6,4    4
  • Jesse Roerdink (Etten)        6,0    6
  • Evert Römer (Silvolde)        6,0    3
  • Delano Vos (Terborg)            6,0    5
  • Koen Heijstek (Westendorp)        6,0    6
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    4,8    3
  • Joost Elfring (SVGG)            4,8    4
  • Cas Bekken (Terborg)            4,8    4
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    4,8    4
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Devin Zweekhorst (Etten)        4,0    4
  • Roel Hettinga (NVC)            4,0    4
  • Bram van Dooren (Silvolde)        4,0    2    
  • Jaël Krosse (Silvolde)            4,0    2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Tom Hunting (SVGG)            3,6    3
  • Sietse Sessink (SVGG)        3,6    3
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        3,6    3
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Yannick Sessink (SDOUC)        3,2    2
  • Cas Jansen (Ajax B)            3,0    3
  • Nick van Aken (Etten)            3,0    3
  • Mark Römer (NVC)            3,0    3
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        3,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        3,0    3
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        2,8    2
  • Stijn Visser (SVGG)            2,4    2    
  • Max Wensink (SVGG)            2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Aalders (Ajax B)            2,0    2
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        2,0    1
  • Roy Bouwman (Silvolde)        2,0    1
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Mats Hegman (Silvolde)        2,0    1
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)    1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
  • Robin Pastoor (SVGG)        1,2    1
  • Dennis Venhorst (SVGG)        1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Nout Polman (Terborg)        1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Lars Geven (Ajax B)            1,0    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        1,0    1
  • Dion Winters (Ajax B)            1,0    1
  • Elroy Huijink (Etten)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Pal Schepers (Etten)            1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Richard Limbeek (Westendorp)    1,0    1
Meer berichten