Kees van de Pavert van SDOUC. Hij scoorde zijn eerste van het seizoen;
 vorig jaar eindigde hij in de top.(foto: Beeldbank SDOUC)
Kees van de Pavert van SDOUC. Hij scoorde zijn eerste van het seizoen; vorig jaar eindigde hij in de top.(foto: Beeldbank SDOUC) (Foto: beeldbank SDOUC)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Meijer, Mullink en Blasman mogen bal meenemen.

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Kelvin Meijer (VV Gendringen) en Wouter Mullink (Etten) scoorden een hattrick, maar ze schoten daar niks mee op in de totaalstand, want koploper Wout Blasman van Silvolde deed exact hetzelfde en breidt zijn voorsprong daarmee zelfs uit.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        22,0    11
  • Roel Gebbinck    (Silvolde)        10,0    5    
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        9,8    7
  • Wouter Mullink (Etten)            9,0    9
  • Jeroen Graafland (Terborg)        6,0    5
  • Koen Heijstek (Westendorp)        6,0    6
  • Jesse Roerdink (Etten)        5,0    5
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        4,8    4
  • Ron Prinsen (GWVV)            3,6    3
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Delano Vos (Terborg)            3,6    3
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        3,2    2
  • Nick van Aken (Etten)            3,0    3
  • Cas de Neling (GWVV)        2,4    2
  • Joost Elfring (SVGG)            2,4    2
  • Tom Hunting (SVGG)            2,4    2
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Mark Kruip (Ajax B)            2,0    2
  • Devin Zweekhorst (Etten)        2,0    2
  • Roel Hettinga (NVC)            2,0    2
  • Bram van Dooren (Silvolde)        2,0    1    
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1    
  • Jaël Krosse (Silvolde)            2,0    1
  • Evert Römer (Silvolde)        2,0    1
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        2,0    2
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    2,0    2
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    1,6    1
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    1,6    1    
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    1,6    1
  • Niek Blumer (Gendringen)        1,6    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,6    1
  • Peter Masselink (Gendringen)        1,6    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,6    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1    
  • Sietse Sessink (SVGG)        1,2    1
  • Max Wensink (SVGG)            1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Nout Polman (Terborg)        1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Lars Aalders (Ajax B)            1,0    1
  • Lars Geven (Ajax B)            1,0    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Mark Römer (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Frank Lubbers (Westendorp)        1,0    1
     
Meer berichten