Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Roel Gebbinck scoorde tweemaal voor Silvolde en staat al op vier treffers (8 punten). (foto: Iris Epping, www.sportclubsilvolde.nl)
Roel Gebbinck scoorde tweemaal voor Silvolde en staat al op vier treffers (8 punten). (foto: Iris Epping, www.sportclubsilvolde.nl) (Foto: Iris Epping)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Blasman loopt uit

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Wout Blasman van Silvolde scoorde 3 keer en zag zijn voorsprong groeien.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        14,0    7
  • Roel Gebbinck    (Silvolde)        8,0    4    
  • Wouter Mullink (Etten)            5,0    5
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        5,6    4
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        3,2    2
  • Delano Vos (Terborg)            2,4    2
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Nick van Aken (Etten)            2,0    2
  • Jesse Roerdink (Etten)        2,0    2
  • Devin Zweekhorst (Etten)        2,0    2
  • Bram van Dooren (Silvolde)        2,0    1    
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1    
  • Jaël Krosse (Silvolde)            2,0    1
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        2,0    2
  • Koen Heijstek (Westendorp)        2,0    2
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        1,6    1
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    1,6    1    
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    1,6    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,6    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,6    1
  • Cas de Neling (GWVV)        1,2    1
  • Ron Prinsen (GWVV)            1,2    1    
  • Tom Hunting (SVGG)            1,2    1
  • Sietse Sessink (SVGG)        1,2    1
  • Max Wensink (SVGG)            1,2    1
  • Cas Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Jesse Ikink (Terborg)            1,2    1
  • Nout Polman (Terborg)        1,2    1
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Lars Aalders (Ajax B)            1,0    1
  • Lars Geven (Ajax B)            1,0    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Roel Hettinga (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Sjoerd Postma (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Frank Lubbers (Westendorp)        1,0    1
     
Reageer als eerste
Meer berichten