Rik Bekken van Terborg scoorde eenmaal en staat nu gedeeld vierde. (foto: Gerrit van Dijken)
Rik Bekken van Terborg scoorde eenmaal en staat nu gedeeld vierde. (foto: Gerrit van Dijken)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Perloy en Bekken naderen Brom

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Van de toppers scoorden Rik Perloy (Ulftse Boys) en Cas en Rik Bekken (Terborg) alle eenmaal.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
2e klasse: aantal doelpunten x1,6
3e klasse: aantal doelpunten x1,4
4e klasse: aantal doelpunten x1,2
5e klasse: aantal doelpunten x1,0
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Jesper Brom Gendringen 3C 6 8,4
  • Rik Perloy Ulftse Boys 4D 6 7,2
  • Cas Bekken Terborg 5C 7 7,0
  • Roy Bouwman Silvolde hc 3 6,0
  • Rik Bekken Terborg 5C 6 6,0
  • Kees van de Pavert SDOUC 2I 3 4,8
  • Jean-Pierre Luciana Ulftse Boys 4D 4 4,8
  • Kelvin Meijer Gendringen 3C 3 4,2
  • Nick Jansen NVC 5C 4 4,0
  • Stef Tiemessen NVC 5C 4 4,0
  • Wout Blasman Silvolde hc 2 4,0
  • Tim Wormskamp Terborg 5C 4 4,0
  • Koen Heijstek Westendorp 5C 4 4,0
  • Cas de Neling GWVV 4D 3 3,6
  • Niels Schweckhorst GWVV 4D 3 3,6
  • Roel Gebbinck Ulftse Boys 4D 3 3,6
  • Bjarne Housheer SDOUC 2I 2 3,2
  • Stan van de Pavert SDOUC 2I 2 3,2
  • Sjoerd te Boekhorst Varsseveld 2I 2 3,2
  • Luke Groot Wassink Varsseveld 2I 2 3,2
  • Joost Elfrink SVGG 5C 3 3,0
  • Jesse Ikink Terborg 5C 3 3,0
  • Merijn van Aragon GWVV 4D 2 2,4
  • Ron Prinsen GWVV 4D 2 2,4
  • Rick Bannink Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Caz de Ruyter Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Bram Borkes Ajax B 5C 2 2,0
  • Lars Geven Ajax B 5C 2 2,0
  • Mark Römer NVC 5C 2 2,0
  • Mike van Aken Silvolde hc 1 2,0
  • Bram van Dooren Silvolde hc 1 2,0
  • Giel Driever Silvolde hc 1 2,0
  • Ischa Krosse Silvolde hc 1 2,0
  • Jaël Krosse Silvolde hc 1 2,0
  • Alexander Tempels Silvolde hc 1 2,0
  • Harry Heijs SVGG 5C 2 2,0
  • Randy ten Brinke Westendorp 5C 2 2,0
  • Yannick Sessink SDOUC 2I 1 1,6
  • Dave Ankersmit Varsseveld 2I 1 1,6
  • Jorrit Haverkamp Varsseveld 2I 1 1,6
  • Kevin Holtus Varsseveld 2I 1 1,6
  • Bjorn Heezen Varsseveld 2I 1 1,6
  • Ritchy Kleinnibbelink Varsseveld 2I 1 1,6
  • Rick Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Sander Kuiperij Gendringen 3C 1 1,4
  • Paul Stubbe Gendringen 3C 1 1,4
  • Lars van Aken Etten 4D 1 1,2
  • Sander van Aken Etten 4D 1 1,2
  • Ruud Helmes Etten 4D 1 1,2
  • Bram van de Pavert GWVV 4D 1 1,2
  • Thomas Wissing GWVV 4D 1 1,2
  • Geert Althoff Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Ingmar Bolwerk Ajax B 5C 1 1,0
  • Nick Heister Ajax B 5C 1 1,0
  • Robin Koenders Ajax B 5C 1 1,0
  • Marcel Mellendijk Ajax B 5C 1 1,0
  • Martin Rexwinkel Ajax B 5C 1 1,0
  • Jasper Stroet Ajax B 5C 1 1,0
  • Hendrik Braam NVC 5C 1 1,0
  • Sjoerd Postma NVC 5C 1 1,0
  • Jasper Bockting SVGG 5C 1 1,0
  • Koen Hunting SVGG 5C 1 1,0
  • Dennis Venhorst SVGG 5C 1 1,0
  • Tom Venhorst SVGG 5C 1 1,0
  • Youri Berendhaus Terborg 5C 1 1,0
  • Giel Heezen Terborg 5C 1 1,0
Meer berichten