Rik Perloy. (foto: PR)
Rik Perloy. (foto: PR)
Gouden Schoen

Perloy (Ulftse Boys) verovert koppositie van Gouden Schoen

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Afgelopen weekend kwam Rik Perloy van Ulftse Boys op gelijke hoogte met Roy Bouwman van Sportclub Silvolde. Samen delen zij nu de koppositie.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
  • 1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
  • 2e klasse: aantal doelpunten x1,6
  • 3e klasse: aantal doelpunten x1,4
  • 4e klasse: aantal doelpunten x1,2
  • 5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Roy Bouwman Silvolde hc 3 6,0
  • Rik Perloy Ulftse Boys 4D 5 6,0
  • Rik Bekken Terborg 5C 5 5,0
  • Kees van de Pavert SDOUC 2I 3 4,8
  • Jesper Brom Gendringen 3C 3 4,2
  • Stef Tiemessen NVC 5C 4 4,0
  • Wout Blasman Silvolde hc 2 4,0
  • Cas de Neling GWVV 4D 3 3,6
  • Luke Groot Wassink Varsseveld 2I 2 3,2
  • Nick Jansen NVC 5C 3 3,0
  • Joost Elfrink SVGG 5C 3 3,0
  • Tim Wormskamp Terborg 5C 3 3,0
  • Koen Heijstek Westendorp 5C 3 3,0
  • Merijn van Aragon GWVV 4D 2 2,4
  • Ron Prinsen GWVV 4D 2 2,4
  • Niels Schweckhorst GWVV 4D 2 2,4
  • Rick Bannink Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Jean-Pierre Luciana Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Lars Geven Ajax B 5C 2 2,0
  • Mark Römer NVC 5C 2 2,0
  • Mike van Aken Silvolde hc 1 2,0
  • Bram van Dooren Silvolde hc 1 2,0
  • Giel Driever Silvolde hc 1 2,0
  • Jaël Krosse Silvolde hc 1 2,0
  • Cas Bekken Terborg 5C 2 2,0
  • Jesse Ikink Terborg 5C 2 2,0
  • Randy ten Brinke Westendorp 5C 2 2,0
  • Bjarne Housheer SDOUC 2I 1 1,6
  • Stan van de Pavert SDOUC 2I 1 1,6
  • Yannick Sessink SDOUC 2I 1 1,6
  • Sjoerd te Boekhorst Varsseveld 2I 1 1,6
  • Bjorn Heezen Varsseveld 2I 1 1,6
  • Rick Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Sander Kuiperij Gendringen 3C 1 1,4
  • Paul Stubbe Gendringen 3C 1 1,4
  • Ruud Helmes Etten 4D 1 1,2
  • Bram van de Pavert GWVV 4D 1 1,2
  • Thomas Wissing GWVV 4D 1 1,2
  • Geert Althoff Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Roel Gebbinck Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Caz de Ruyter Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Ingmar Bolwerk Ajax B 5C 1 1,0
  • Bram Borkes Ajax B 5C 1 1,0
  • Robin Koenders Ajax B 5C 1 1,0
  • Marcel Mellendijk Ajax B 5C 1 1,0
  • Martin Rexwinkel Ajax B 5C 1 1,0
  • Jasper Stroet Ajax B 5C 1 1,0
  • Hendrik Braam NVC 5C 1 1,0
  • Sjoerd Postma NVC 5C 1 1,0
  • Jasper Bockting SVGG 5C 1 1,0
  • Koen Hunting SVGG 5C 1 1,0
  • Dennis Venhorst SVGG 5C 1 1,0
  • Youri Berendhaus Terborg 5C 1 1,0
  • Giel Heezen Terborg 5C 1 1,0
Meer berichten