Kees van de Pavert. (foto: beeldbank SDOUC)
Kees van de Pavert. (foto: beeldbank SDOUC)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: weinig mutaties in kop

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Afgelopen weekend bracht weinig veranderingen aan de kop van het klassement. Er werd door de clubs weinig gescoord, behalve Terborg (4x), Ajax B (5x) en NVC (7x).

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
  • 1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
  • 2e klasse: aantal doelpunten x1,6
  • 3e klasse: aantal doelpunten x1,4
  • 4e klasse: aantal doelpunten x1,2
  • 5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Roy Bouwman Silvolde hc 3 6,0
  • Jesper Brom Gendringen 3C 3 4,2
  • Rik Bekken Terborg 5C 4 4,0
  • Rik Perloy Ulftse Boys 4D 3 3,6
  • Kees van de Pavert SDOUC 2I 2 3,2
  • Luke Groot Wassink Varsseveld 2I 2 3,2
  • Nick Jansen NVC 5C 3 3,0
  • Tim Wormskamp Terborg 5C 3 3,0
  • Ron Prinsen GWVV 4D 2 2,4
  • Niels Schweckhorst GWVV 4D 2 2,4
  • Rick Bannink Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Lars Geven Ajax B 5C 2 2,0
  • Mark Römer NVC 5C 2 2,0
  • Stef Tiemessen NVC 5C 2 2,0
  • Mike van Aken Silvolde hc 1 2,0
  • Wout Blasman Silvolde hc 1 2,0
  • Bram van Dooren Silvolde hc 1 2,0
  • Giel Driever Silvolde hc 1 2,0
  • Joost Elsing SVGG 5C 2 2,0
  • Cas Bekken Terborg 5C 2 2,0
  • Jesse Ikink Terborg 5C 2 2,0
  • Koen Heijstek Westendorp 5C 2 2,0
  • Bjarne Housheer SDOUC 2I 1 1,6
  • Stan van de Pavert SDOUC 2I 1 1,6
  • Yannick Sessink SDOUC 2I 1 1,6
  • Sjoerd te Boekhorst Varsseveld 2I 1 1,6
  • Bjorn Heezen Varsseveld 2I 1 1,6
  • Rick Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Paul Stubbe Gendringen 3C 1 1,4
  • Ruud Helmes Etten 4D 1 1,2
  • Merijn van Aragon GWVV 4D 1 1,2
  • Bram van de Pavert GWVV 4D 1 1,2
  • Thomas Wissing GWVV 4D 1 1,2
  • Geert Althoff Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Roel Gebbinck Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Jean-Pierre Luciana Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Caz de Ruyter Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Ingmar Bolwerk Ajax B 5C 1 1,0
  • Bram Borkes Ajax B 5C 1 1,0
  • Robin Koenders Ajax B 5C 1 1,0
  • Marcel Mellendijk Ajax B 5C 1 1,0
  • Martin Rexwinkel Ajax B 5C 1 1,0
  • Jasper Stroet Ajax B 5C 1 1,0
  • Hendrik Braam NVC 5C 1 1,0
  • Sjoerd Postma NVC 5C 1 1,0
  • Jasper Bockting SVGG 5C 1 1,0
  • Dennis Venhorst SVGG 5C 1 1,0
  • Youri Berendhaus Terborg 5C 1 1,0
  • Giel Heezen Terborg 5C 1 1,0
  • Randy ten Brinke Westendorp 5C 1 1,0
Meer berichten