Wout Blasman van Sportclub Silvolde. (foto: Jos Overgoor, www.sportclubsilvolde.nl)
Wout Blasman van Sportclub Silvolde. (foto: Jos Overgoor, www.sportclubsilvolde.nl) (Foto: Jos Overgoor, www.sportclubsilvolde.nl)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Silvolds duo met superstip naar de top

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Sportclub Silvolde deed fantastische zaken. Het won met 5-1 en de goals werden gemaakt door clubtopscorers Wout Blasman (3x) en Jaël Krosse (2x). Omdat hun doelpuntenaantal vermenigvuldigd wordt met 2 (omdat ze in de hoofdklasse spelen), maakt het duo een reuzensprong.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0

  • 1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
  • 2e klasse: aantal doelpunten x1,6
  • 3e klasse: aantal doelpunten x1,4
  • 4e klasse: aantal doelpunten x1,2
  • 5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Kees van de Pavert        SDOUC    2I    11        17,6
  • Jesper Brom            Gendringen    3C    12        16,8
  • Wout Blasman        Silvolde    hk    8        16,0
  • Jaël Krosse            Silvolde    hk    7        14,0
  • Cas Bekken            Terborg    5C    14        14,0
  • Roy Bouwman        Silvolde    hk    6        12,0
  • Roel Gebbinck        Ulftse Boys    4D    10        12,0
  • Rik Perloy            Ulftse Boys    4D    10        12,0
  • Kelvin Meijer            Gendringen    3C    8        11,2
  • Stan van de Pavert        SDOUC    2I    7        11,2
  • Jesse Ikink            Terborg    5C    11        11,0
  • Rik Bekken            Terborg    5C    10        10,0
  • Niels Schweckhorst        GWVV    4D    8        9,6
  • Jean-Pierre Luciana        Ulftse Boys    4D    8        9,6
  • Mark Römer            NVC        5C    8        8,0
  • Stef Tiemessen        NVC        5C    8        8,0
  • Jorrit Haverkamp        Varsseveld    2I    5        8,0
  • Bjorn Heezen        Varsseveld    2I    5        8,0
  • Nick van Aken        Etten        4D    6        7,2
  • Cas de Neling        GWVV    4D    6        7,2
  • Harry Heijs            SVGG        5C    7        7,0
  • Tim Wormskamp        Terborg    5C    7        7,0
  • Mark Kruip            Ajax B        5C    6        6,0
  • Nick Jansen            NVC        5C    6        6,0
  • Robin Pastoor        SVGG        5C    6        6,0
  • Koen Heijstek        Westendorp    5C    6        6,0
  • Joost Elfrink            SVGG        5C    5        5,0
  • Ron Prinsen            GWVV    4D    4        4,8
  • Niek Blumer            Gendringen    3C    3        4,2
  • Jorik te Kaat            Gendringen    3C    3        4,2
  • Nick Huitink            Silvolde    hk    2        4,0
  • Ischa Krosse            Silvolde    hk    2        4,0
  • Alexander Tempels        Silvolde    hk    2        4,0
  • Max Wensink            SVGG        5C    4        4,0
  • Randy ten Brinke        Westendorp    5C    4        4,0
  • Richard Limbeek        Westendorp    5C    4        4,0
  • Devin Zweekhorst        Etten        4D    3        3,6
  • Merijn van Aragon        GWVV    4D    3        3,6
  • Dion Mulder            GWVV    4D    3        3,6
  • Rick Bannink            Ulftse Boys    4D    3        3,6
  • Chiel Gerritsen        Ulftse Boys    4D    3        3,6
  • Caz de Ruyter        Ulftse Boys    4D    3        3,6
  • Bjarne Housheer        SDOUC    2I    2        3,2
  • Yannick Sessink        SDOUC    2I    2        3,2
  • Chiel Terhorst        SDOUC    2I    2        3,2
  • Enes Yilmaz            SDOUC    2I    2        3,2
  • Sjoerd te Boekhorst        Varsseveld    2I    2        3,2
  • Hans Boesveld        Varsseveld    2I    2        3,2
  • Luke Groot Wassink        Varsseveld    2I    2        3,2
  • Lars Geven            Ajax B        5C    3        3,0
  • Sjoerd Postma        NVC        5C    3        3,0
  • Sander Kuiperij        Gendringen    3C    2        2,8
  • Sander van Aken        Etten        4D    2        2,4
  • Ruud Helmes        Etten        4D    2        2,4
  • Chiel le Comte        GWVV    4D    2        2,4
  • Geert Althoff            Ulftse Boys    4D    2        2,4
  • Ingmar Bolwerk        Ajax B        5C    2        2,0
  • Bram Borkes            Ajax B        5C    2        2,0
  • Nick Heister            Ajax B        5C    2        2,0
  • Robin Koenders        Ajax B        5C    2        2,0
  • Marcel Mellendijk        Ajax B        5C    2        2,0
  • Mike van Aken        Silvolde    hk    1        2,0
  • Bram van Dooren        Silvolde    hk    1        2,0
  • Wouter Ebbers        Silvolde    hk    1        2,0
  • Giel Driever            Silvolde    hk    1        2,0
  • Mats Hegman        Silvolde    hk    1        2,0
  • Dion Teloh            Silvolde    hk    1        2,0
  • Koen Hunting        SVGG        5C    2        2,0
  • Dennis Venhorst        SVGG        5C    2        2,0
  • Tom Venhorst        SVGG        5C    2        2,0
  • Stijn Visser            SVGG        5C    2        2,0
  • Nick Overbeek        Terborg    5C    2        2,0
  • Jesse ten Brinke        Westendorp    5C    2        2,0
  • Sil ten Brinke            Westendorp    5C    2        2,0
  • Thijn Bruntink        SDOUC    2I    1        1,6
  • Dave Ankersmit        Varsseveld    2I    1        1,6
  • Martijn ten Brinke        Varsseveld    3C    1        1,6
  • Robbin Giezen        Varsseveld    2I    1        1,6
  • Kevin Holtus            Varsseveld    2I    1        1,6
  • Ritchy Kleinnibbelink    Varsseveld    2I    1        1,6
  • Gijs Hakvoort        Gendringen    3C    1        1,4
  • Rick Hakvoort        Gendringen    3C    1        1,4
  • Job Hendrixen        Gendringen    3C    1        1,4
  • Stijn Hendrixen        Gendringen    3C    1        1,4
  • Paul Stubbe            Gendringen    3C    1        1,4
  • Lars van Aken        Etten        4D    1        1,2
  • Youri Leijzer            Etten        4D    1        1,2
  • Jesse Roerdink        Etten        4D    1        1,2
  • Pal Schepers            Etten        4D    1        1,2
  • Bram van de Pavert        GWVV    4D    1        1,2
  • Jesse Peters            GWVV    4D    1        1,2
  • Thomas Wissing        GWVV    4D    1        1,2
  • Jochem Robben         Ulftse Boys    4D    1        1,2
  • Mike Zastrow            Ulftse Boys    4D    1        1,2
  • Martin Rexwinkel        Ajax B        5C    1        1,0
  • Jasper Stroet            Ajax B        5C    1        1,0
  • Hendrik Braam        NVC        5C    1        1,0
  • Geert Römer            NVC        5C    1        1,0
  • Jasper Bockting        SVGG        5C    1        1,0
  • Fiore Bongers        SVGG        5C    1        1,0
  • Youri Berendhaus        Terborg    5C    1        1,0
  • Jimmy Boersbroek        Terborg    5C    1        1,0
  • Giel Heezen            Terborg    5C    1        1,0
  • Cas de Jongste        Terborg    5C    1        1,0
  • Erkan özdemir        Terborg    5C    1        1,0
  • Onur Yilmaz            Terborg    5C    1        1,0
  • Jelmer ten Brinke        Westendorp    5C    1        1,0
  • Mauritz Geesink        Westendorp    5C    1        1,0
  • Frank Lubbers        Westendorp    5C    1        1,0
     
Meer berichten