Cas Jansen: winnaar Gouden Schoen 2019-2020.
Cas Jansen: winnaar Gouden Schoen 2019-2020. (Foto: Martijn Kraan)
Gouden Schoen

Gouden Schoen voor Cas Jansen

  Nieuwsflits

Breedenbroek - Cas Jansen is de winnaar van de Gouden Schoen 2019-2020.

Door het abrupte einde van het amateurvoetbal, vanwege de coronacrisis, werd het net opgehaald op het moment dat het seizoen stopte. Jansen (21) was met 25 treffers de duidelijke koploper en de redactie van deze krant besloot - in overleg met Mecking's Sportshop, die de bokaal ter beschikking stelt - om de prijs uit te reiken aan de aanvaller van Ajax Breedenbroek.

Bokaal en bon

Afgelopen donderdag kreeg Cas Jansen de bokaal overhandigd van Wouter Mecking van Mecking's Sportshop in Ulft. Daarbij ook een mooie waardebon. Uiteraard werd dit tafereel op de foto gezet, maar het duurde even voordat fotograaf Roel Kleinpenning de scène op de gevoelige plaat had zoals hij dat voor ogen had. 

Komende woensdag in Oude IJsselstreek Vizier een interview met Cas Jansen, én het resultaat van de inspanningen van de fotograaf. 

Vorige winnaars

De winnaars vanaf het begin van de Gouden Schoen Oude IJsselstreek zijn de volgende.

2007: Mike Geurtsen (NVC)
2008: Evert Römer (NVC)
2009: Evert Römer (NVC)
2010: Rick Bouwmeister (Silvolde)
2011: Kelvin Meijer (Gendringen)
2012: Mike Kraaijenbrink (Terborg)
2013: Kelvin Meijer (Gendringen)
2014: Alan Hermsen (Terborg)
2015: Kelvin Meijer (Gendringen)
2016: Niels Schweckhorst (GWVV)
2017: Kelvin Meijer (Gendringen)
2018: Wout Blasman (Silvolde)
2019: Kees van de Pavert (SDOUC)

Eindstand

De eindstand van het afgebroken seizoen. Respectievelijk naam, tussen haakjes club, aantal punten en aantal doelpunten. Zie onderaan voor de wegingsfactor bij de verschillende ploegen.

  • Cas Jansen (Ajax B)                        25,0        25
  • Luuk Messink (Gendringen)                21,6        18
  • Cas de Neling (GWVV)                15,6        13
  • Wout Blasman (Silvolde)                14,0        7
  • Kees van de Pavert (SDOUC)        11,2        7
  • Jesse Vreman (SDOUC)                11,2        7
  • Paul Stubbe (Gendringen)                10,8        9
  • Enes Yilmaz (SDOUC)                9,6        6
  • Dirk Jansen (GWVV)                        8,4        7
  • Mark Römer (NVC)                        8,0        8
  • Stijn Visser (SVGG)                        8,0        8
  • Wouter Mullink (Etten)                7,2        6
  • Robin Klompenhouwer (GWVV)        7,2        6
  • Jean-Pierre Luciana (Ulftse Boys)        7,2        6
  • Thom Wassink (Ulftse Boys)                7,2        6
  • Frank Lubbers (Westendorp)                7,0        7
  • Stan van de Pavert (SDOUC)                6,4        4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)                6,4        4
  • Martijn ten Brinke (Varsseveld)        6,4        4
  • Jorrit Haverkamp (Varsseveld)        6,4        4
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)                6,0        6
  • Jaël Krosse (Silvolde)                        6,0        3
  • Nick Overbeek (Terborg)                6,0        5
  • Nick van Aken (Etten)                        4,8        4
  • Tim Stubbe (Gendringen)                4,8        4
  • Jeroen Graafland (Terborg)                4,8        4
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)                4,8        4
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)        4,8        3
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)        4,8        3
  • Kelvin Meijer (Silvolde)                4,0        2
  • Evert Römer (Silvolde)                4,0        2
  • Koen Heijstek (Westendorp)                4,0        4
  • Jeroen Verboom (Westendorp)        4,0        4
  • Sander van Aken (Etten)                3,6        3
  • Jeffrey van den Broek (Gendringen)        3,6        3
  • Thomas Wissing (GWVV)                3,6        3
  • Siemen Kaak (Terborg)                3,6        3
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)                3,6        3
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)                3,6        3
  • Cas Kemperman (SDOUC)                3,2        2
  • Jeffrey Megens (SDOUC)                3,2        2
  • Jochem Vinkenvleugel (SDOUC)        3,2        2
  • Brian Hogeweide (Varsseveld)        3,2        2
  • Nick Janssen (NVC)                        3,0        3
  • Sjoerd Postma (NVC)                        3,0        3
  • Yorick Hakvoort (SVGG)                3,0        3
  • Cyril Helmes (SVGG)                        3,0        3
  • Luuk Wissing (SVGG)                        3,0        3
  • Ruud Helmes (Etten)                        2,4        2
  • Sem Bavelaar (Gendringen)                2,4        2
  • Rick Hakvoort (Gendringen)                2,4        2
  • Stijn Hendrixen (Gendringen)                2,4        2
  • Sander Kuiperij (Gendringen)                2,4        2
  • Max Schut (Gendringen)                2,4        2
  • Jochem Geerts (GWVV)                2,4        2
  • Sam Overbeek (GWVV)                2,4        2
  • Rik Bekken (Terborg)                        2,4        2
  • Youri Berendhaus (Terborg)                2,4        2
  • Furkan Yeter (Terborg)                2,4        2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)                2,4        2
  • Lars Geven (Ajax B)                        2,0        2
  • Mark Kruip (Ajax B)                        2,0        2
  • Rob Overgoor (Ajax B)                2,0        2
  • Tibe Mateman (Ajax B)                2,0        2
  • Roel Hettinga (NVC)                        2,0        2
  • Stef Tiemessen (NVC)                2,0        2
  • Remko Wiegers (NVC)                2,0        2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)                2,0        1
  • Roel Gebbinck (Silvolde)                2,0        1
  • Mats Hegman (Silvolde)                2,0        1
  • Jorik te Kaat (Silvolde)                2,0        1
  • Ischa Krosse (Silvolde)                2,0        1
  • Joost Elfrink (SVGG)                        2,0        2
  • Max Wensink (SVGG)                2,0        2
  • Jelmer ten Brinke (Westendorp)        2,0        2
  • Cas Delleman (SDOUC)                1,6        1
  • Roel Wilbrink (SDOUC)                1,6        1
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)        1,6        1
  • Jesse Roerdink (Etten)                1,2        1
  • Yannick Thuis (Etten)                        1,2        1
  • Joris Tiemessen (Etten)                1,2        1
  • Devin Zweekhorst (Etten)                1,2        1
  • Job Hendrixen (Gendringen)                1,2        1
  • Stan Legeland (Gendringen)                1,2        1
  • Lars Hendrixen (GWVV)                1,2        1
  • Kris Hebbink (GWVV)                        1,2        1
  • Ron Prinsen (GWVV)                        1,2        1
  • Bart Rots (GWVV)                        1,2        1
  • Maarten Wissing (GWVV)                1,2        1
  • Luuk Geerts (Terborg)                        1,2        1
  • Jip Graafland (Terborg)                1,2        1
  • Cas de Jongste (Terborg)                1,2        1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)                1,2        1
  • Lars Aalders (Ajax B)                        1,0        1
  • Douwe Geven (Ajax B)                1,0        1
  • Jorn Hetterscheidt (Ajax B)                1,0        1
  • Yous Koskamp (Ajax B)                1,0        1
  • Nick Fisser (Ajax B)                        1,0        1
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)                1,0        1
  • Stijn Yark (Ajax B)                        1,0        1
  • Menno Snelting (NVC)                1,0        1
  • Mattia Bongers (SVGG)                1,0        1
  • Wessel ter Voert (SVGG)                1,0        1
  • Sil ten Brinke (Westendorp)                1,0        1
  • Richard Limbeek (Westendorp)        1,0        1
  • Tico Schieven (Westendorp)                1,0        1
  • Jeroen Verboon (Westendorp)        1,0        1

Vermenigvuldigingsfactor: 

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 1e klasse: x1,8
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 
  • 4e klasse: x1,2 (Gendringen, Ulftse Boys, GWVV, Etten, Terborg,)
  • 5e klasse: x1,0 (SVGG, Ajax B, Westendorp, NVC)
Meer berichten

Het lokale nieuws in uw mailbox ontvangen?

Aanmelden