<p>Cas de Neling scoorde tweemaal voor GWVV (hier op een archieffoto).</p>

Cas de Neling scoorde tweemaal voor GWVV (hier op een archieffoto).

(Foto: Nico Marcus)
Gouden Schoen

Blasman loopt uit ondanks nederlaag Silvolde

  Nieuwsflits

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2020-2021. Wout Blasman scoorde tweemaal voor Silvolde en loopt daarmee uit. Toch zal hij niet met gelukzalige gevoelend terugkijken op de wedstrijd tegen SJC, want Silvolde verloor schlemielig (2-3).

De bokaal is mogelijk gemaakt door Mecking’s Sportshop in Ulft.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ajax B, Etten, Ulftse Boys, GWVV, Terborg)
  • 5e klasse: x1,0 (Westendorp, NVC, SVGG)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)                10,0        5
  • Kelvin Meijer (Gendringen)                7,0        5
  • Max Tamboer (Silvolde)                4,0        2
  • Cas de Neling (GWVV)                3,6        3
  • Stijn Alkema (Terborg)                3,6        3
  • Luuk Tuenter (Terborg)                2,8        2
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)                2,4        2
  • Danny Verheij (Etten)                        2,4        2
  • Devin Zweekhorst (Etten)                2,4        2
  • Cas Heuvels (Ulftse Boys)                2,4        2
  • Mark Römer (NVC)                        2,0        2
  • Roel Gebbinck (Silvolde)                2,0        1
  • Luke Groot Wassink (Silvolde)        2,0        1
  • Jordy Sticker (Silvolde)                2,0        1
  • Cas Delleman (SDOUC)                1,6        1
  • Cas Kemperman (SDOUC)                1,6        1
  • Jochem Vinkenvleugel (SDOUC)        1,6        1
  • Jesse Vreman (SDOUC)                1,6        1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)                1,6        1
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)        1,6        1
  • Brandon Eerland (Varsseveld)        1,6        1
  • Yorrit Haverkamp (Varsseveld)        1,6        1
  • Jeremy Hoppema (Varsseveld)        1,6        1
  • Liam Melaku Woerts (Varsseveld)        1,6        1
  • Kim Ausma (Gendringen)                1,4        1
  • Paul Stubbe (Gendringen)                1,4        1
  • Ruud Helmes (Etten)                        1,2        1
  • Jesse Leuverink (Etten)                1,2        1
  • Twan Berndsen (GWVV)                1,2        1
  • Jochem Geerts (GWVV)                1,2        1
  • Luuk Geerts (Terborg)                        1,2        1
  • Jeroen Graafland (Terborg)                1,2        1
  • Siemen Kaak (Terborg)                1,2        1
  • Nick Overbeek (Terborg)                1,2        1
  • Tim Wormskamp (Terborg)                1,2        1
  • Coen Hunting (Ulftse Boys)                1,2        1
  • Joran Lanke (Ulftse Boys)                1,2        1
  • Jean-Pierre Luciana (Ulftse Boys)        1,2        1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)                1,2        1
  • Caz de Ruyter (Ulftse Boys)                1,2        1
  • Gideon Kock (NVC)                        1,0        1
  • Ben Lukassen (NVC)                        1,0        1
  • Sjoerd Postma (NVC)                        1,0        1
  • Evert Römer (NVC)                        1,0        1
  • Stef Tiemessen (NVC)                1,0        1
  • Wessel ter Voert (SVGG)                1,0        1
  • Luuk Wissink (SVGG)                        1,0        1
  • Frank Lubbers (Westendorp)                1,0        1
  • Tico Schieven (Westendorp)                1,0        1
Meer berichten

Het lokale nieuws in uw mailbox ontvangen?

Aanmelden