Kees van de Pavert van SDOUC. (foto: Beeldbank SDOUC)
Kees van de Pavert van SDOUC. (foto: Beeldbank SDOUC)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Brom slaat aanval van Van de Pavert af

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Kees van de Pavert van SDOUC scoorde tweemaal en deed daarmee een aanval op de koppositie. Omdat Jesper Brom (Gendringen) eenmaal scoorde, bleef hij bovenaan en gaat als 'Herbstmeister' de winterstop in.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
  • 1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
  • 2e klasse: aantal doelpunten x1,6
  • 3e klasse: aantal doelpunten x1,4
  • 4e klasse: aantal doelpunten x1,2
  • 5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Jesper Brom            Gendringen    3C    11        15,4
  • Kees van de Pavert        SDOUC    2I    9        14,4
  • Cas Bekken            Terborg    5C    13        13,0
  • Roy Bouwman        Silvolde    hc    6        12,0
  • Rik Perloy            Ulftse Boys    4D    9        10,8
  • Wout Blasman        Silvolde    hc    5        10,0
  • Kelvin Meijer            Gendringen    3C    7        9,8
  • Roel Gebbinck        Ulftse Boys    4D    8        9,6
  • Jesse Ikink            Terborg    5C    9        9,0
  • Jean-Pierre Luciana        Ulftse Boys    4D    7        8,4
  • Stan van de Pavert        SDOUC    2I    5        8,0
  • Stef Tiemessen        NVC        5C    8        8,0
  • Jaël Krosse            Silvolde    hc    4        8,0
  • Rik Bekken            Terborg    5C    8        8,0
  • Jorrit Haverkamp        Varsseveld    2I    5        8,0
  • Niels Schweckhorst        GWVV    4D    6        7,2
  • Mark Römer            NVC        5C    7        7,0
  • Tim Wormskamp        Terborg    5C    7        7,0
  • Bjorn Heezen        Varsseveld    2I    4        6,4
  • Cas de Neling        GWVV    4D    5        6,0
  • Nick Jansen            NVC        5C    6        6,0
  • Koen Heijstek        Westendorp    5C    6        6,0
  • Harry Heijs            SVGG        5C    5        5,0
  • Niek Blumer            Gendringen    3C    3        4,2
  • Jorik te Kaat            Gendringen    3C    3        4,2
  • Nick Huitink            Silvolde    hc    2        4,0
  • Ischa Krosse            Silvolde    hc    2        4,0
  • Robin Pastoor        SVGG        5C    4        4,0
  • Max Wensink            SVGG        5C    4        4,0
  • Randy ten Brinke        Westendorp    5C    4        4,0
  • Nick van Aken        Etten        4D    3        3,6
  • Merijn van Aragon        GWVV    4D    3        3,6
  • Ron Prinsen            GWVV    4D    3        3,6
  • Rick Bannink            Ulftse Boys    4D    3        3,6
  • Caz de Ruyter        Ulftse Boys    4D    3        3,6
  • Bjarne Housheer        SDOUC    2I    2        3,2
  • Chiel Terhorst        SDOUC    2I    2        3,2
  • Sjoerd te Boekhorst        Varsseveld    2I    2        3,2
  • Luke Groot Wassink        Varsseveld    2I    2        3,2
  • Lars Geven            Ajax B        5C    3        3,0
  • Mark Kruip            Ajax B        5C    3        3,0
  • Sjoerd Postma        NVC        5C    3        3,0
  • Joost Elfrink            SVGG        5C    3        3,0
  • Sander Kuiperij        Gendringen    3C    2        2,8
  • Sander van Aken        Etten        4D    2        2,4
  • Ruud Helmes        Etten        4D    2        2,4
  • Dion Mulder            GWVV    4D    2        2,4
  • Ingmar Bolwerk        Ajax B        5C    2        2,0
  • Bram Borkes            Ajax B        5C    2        2,0
  • Nick Heister            Ajax B        5C    2        2,0
  • Robin Koenders        Ajax B        5C    2        2,0
  • Marcel Mellendijk        Ajax B        5C    2        2,0
  • Mike van Aken        Silvolde    hc    1        2,0
  • Bram van Dooren        Silvolde    hc    1        2,0
  • Giel Driever            Silvolde    hc    1        2,0
  • Mats Hegman        Silvolde    hc    1        2,0
  • Dion Teloh            Silvolde    hc    1        2,0
  • Alexander Tempels        Silvolde    hc    1        2,0
  • Koen Hunting        SVGG        5C    2        2,0
  • Dennis Venhorst        SVGG        5C    2        2,0
  • Tom Venhorst        SVGG        5C    2        2,0
  • Stijn Visser            SVGG        5C    2        2,0
  • Nick Overbeek        Terborg    5C    2        2,0
  • Jesse ten Brinke        Westendorp    5C    2        2,0
  • Sil ten Brinke            Westendorp    5C    2        2,0
  • Richard Limbeek        Westendorp    5C    2        2,0
  • Thijn Bruntink        SDOUC    2I    1        1,6
  • Yannick Sessink        SDOUC    2I    1        1,6
  • Enes Yilmaz            SDOUC    2I    1        1,6
  • Dave Ankersmit        Varsseveld    2I    1        1,6
  • Robbin Giezen        Varsseveld    2I    1        1,6
  • Kevin Holtus            Varsseveld    2I    1        1,6
  • Ritchy Kleinnibbelink    Varsseveld    2I    1        1,6
  • Gijs Hakvoort        Gendringen    3C    1        1,4
  • Rick Hakvoort        Gendringen    3C    1        1,4
  • Job Hendrixen        Gendringen    3C    1        1,4
  • Stijn Hendrixen        Gendringen    3C    1        1,4
  • Paul Stubbe            Gendringen    3C    1        1,4
  • Lars van Aken        Etten        4D    1        1,2
  • Youri Leijzer            Etten        4D    1        1,2
  • Pal Schepers            Etten        4D    1        1,2
  • Devin Zweekhorst        Etten        4D    1        1,2
  • Chiel le Comte        GWVV    4D    1        1,2
  • Bram van de Pavert        GWVV    4D    1        1,2
  • Thomas Wissing        GWVV    4D    1        1,2
  • Geert Althoff            Ulftse Boys    4D    1        1,2
  • Chiel Gerritsen        Ulftse Boys    4D    1        1,2
  • Jochem Robben         Ulftse Boys    4D    1        1,2
  • Martin Rexwinkel        Ajax B        5C    1        1,0
  • Jasper Stroet            Ajax B        5C    1        1,0
  • Hendrik Braam        NVC        5C    1        1,0
  • Geert Römer            NVC        5C    1        1,0
  • Jasper Bockting        SVGG        5C    1        1,0
  • Fiore Bongers        SVGG        5C    1        1,0
  • Youri Berendhaus        Terborg    5C    1        1,0
  • Jimmy Boersbroek        Terborg    5C    1        1,0
  • Giel Heezen            Terborg    5C    1        1,0
  • Cas de Jongste        Terborg    5C    1        1,0
  • Erkan özdemir        Terborg    5C    1        1,0
  • Onur Yilmaz            Terborg    5C    1        1,0
  • Jelmer ten Brinke        Westendorp    5C    1        1,0
  • Mauritz Geesink        Westendorp    5C    1        1,0
  • Frank Lubbers        Westendorp    5C    1        1,0
     
Meer berichten