Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Wout Blasman
Wout Blasman (Foto: Iris Epping)
Gouden Schoen

Wout Blasman winnaar Gouden Schoen 2017-2018

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Wout Blasman van Silvolde is met grote afstand winnaar geworden van de wisselbokaal. Hij scoorde liefst 24 keer, goed voor 48 punten.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

Hieronder de eindstand. Bij de spelers in de top 10 staat tussen haakjes de klassering van vorig seizoen. Blasman en Meijer hebben dus stuivertje gewisseld. Pikant is tevens dat Wout Blasman vertrekt bij Silvolde en zijn opvolger in de spits is... Kelvin Meijer.

1.(2) Wout Blasman (Silvolde)        48,0    (24 goals)
2.(1) Kelvin Meijer (Gendringen)        38,0    (25 goals)
3.(5) Kees van de Pavert (SDOUC)    32,0    (20 goals)
4.(107) Wouter Mullink (Etten)        19,0    (19 goals)
5.(10) Niels Schweckhorst (GWVV)        16,8    (14 goals)
6.(13) Stan van de Pavert (SDOUC)        16,0     (10 goals)
  (4) Roel Gebbinck (Silvolde)        16,0    (8 goals)
  (-) Cas Kemperman (Varsseveld)    16,0    (10 goals)
9.(11) Ron Prinsen (GWVV)            15,6    (13 goals)
10.(45) Sander Kuiperij (Gendringen)        15,4    (10 goals)
Cas Jansen (Ajax B)            14,0    14
Rick Bouwmeister (Silvolde)        14,0    7
Jaël Krosse (Silvolde)            14,0    7
Nick van Aken (Etten)            13,0    13
Cas de Neling (GWVV)        12,0    10
Roy Bouwman (Silvolde)        12,0    6
Evert Römer (Silvolde)        12,0    6
Jeroen Graafland (Terborg)        12,0    12
Rik Perloy (Ulftse Boys)        12,0    10
Mark Römer (NVC)            11,0    11
Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        10,8    9
Jesse Roerdink (Etten)        10,0    10
Sietse Sessink (SVGG)        9,6    8
Cas Bekken (Terborg)            9,6    8
Luke Groot Wassink (Varsseveld)    9,6    6
Devin Zweekhorst (Etten)        9,0    9
Koen Heijstek (Westendorp)        9,0    9
Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        8,4    7
Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
Mats Hegman (Silvolde)        8,0    4
Joost Elfring (SVGG)            7,2    6
Max Wensink (SVGG)            7,2    6
Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    7,2    6
Lars van Aken (Etten)            5,0    6
Pal Schepers (Etten)            6,0    6
Dominiek Seinhorst (GWVV)        6,0    5
Dennis Venhorst (SVGG)        6,0    5
Jimmy Boersbroek (Terborg)        6,0    5
Jesse Ikink (Terborg)            6,0    5
Delano Vos (Terborg)            6,0    5
Harm Keuben (Ulftse Boys)        6,0    5
Niek Blumer (Gendringen)        5,6    4
Job Hendrixen (Gendringen)        5,6    4
Jorik te Kaat (Gendringen)        5,6    4
Tim Stubbe (Gendringen)        5,6    4
Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        5,0    5
Martin Rexwinkel (Ajax B)        5,0    5
Sander van Aken (Etten)        5,0    5
Elroy Huijink (Etten)            5,0    5
Roel Hettinga (NVC)            5,0    5
Sil ten Brinke (Westendorp)        5,0    5
Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
Tim Jansen (GWVV)            4,8    4    
Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
Tom Hunting (SVGG)            4,8    4
Stijn Visser (SVGG)            4,8    4
Noud Polman (Terborg)        4,8    4
Koen Hunting (Ulftse Boys)        4,8    4
Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
Jesse ten Brinke (Varsseveld)    4,8    3
Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    4,8    3
Rick Hakvoort (Gendringen)        4,2    3
Paul Stubbe (Gendringen)        4,2    3
Lars Aalders (Ajax B)            4,0    4
Bram van Dooren (Silvolde)        4,0    2
Jochem Geerts (GWVV)        3,6    3
Robin Pastoor (SVGG)        3,6    3
Niek Overbeek (Terborg)        3,6    3
Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        3,6    3
Bjorn Heezen (Varsseveld)        3,2    2
Lars Geven (Ajax B)            3,0    3
Nick Heister (Ajax B)            3,0    3
Jeroen Keuper (Ajax B)        3,0    3
Sjoerd Postma (NVC)            3,0    3
Youri Berendhaus (Terborg)        2,4    2
Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
Rick Bannink (Ulftse Boys)        2,4    2
Stijn Yark (Ajax B)            2,0    2
Dion Winters (Ajax B)            2,0    2
Ruud Helmes (Etten)            2,0    2
Hendrik Braam (NVC)            2,0    2
Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
Wouter Bleumink (SdOUC)        1,6    1
Thijs Bruntink (SDOUC)        1,6    1
Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
Dennis Visbeek (SDOUC)        1,6    1
Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
Lucas Breukelaar (Varsseveld)    1,6    1
Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
Stijn Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
Peter Masselink (Gendringen)    1,4    1
Max Schut (Gendringen)        1,4    1
Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
Dave Hakvoort (SVGG)        1,2    1
Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
Guus Kramer (SVGG)            1,2    1
Rik Bekken (Terborg)            1,2    1
Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
Cas de Jongste (Terborg)        1,2    1
Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
Emiel Dibbets (Ulftse Boys)        1,2    1
Jarno Groters (Ulftse Boys)        1,2    1
Mike Klinkhamer (Ulftse Boys)    1,2    1
Wouter Kok (Ulftse Boys)        1,2    1
Jesse Rijntjes (Ulftse Boys)        1,2    1
Bram Borkes (Ajax B)            1,0    1
Tom Borkes (Ajax B)            1,0    1
Hielke Keizer (Ajax B)            1,0    1
Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
Rick Koenders (Ajax B)        1,0    1
Sam van Aken (Etten)            1,0    1
Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
Nick Jansen (NVC)            1,0    1
Peter Römer (NVC)            1,0    1
Max Rutten (NVC)            1,0    1
Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
Danny Venhorst (NVC)        1,0    1
Remko Wieggers (NVC)        1,0    1
William Bel (Westendorp)        1,0    1
Kenrick ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
Björn Jansen (Westendorp)        1,0    1
Richard Limbeek (Westendorp)    1,0    1
Cas van der Linden (Westendorp)    1,0    1
Rik Lubbers (Westendorp)        1,0    1
 

Reageer als eerste
Meer berichten

Shopbox