Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Wout Blasman
Wout Blasman (Foto: Iris Epping)
Gouden Schoen

Wout Blasman of drift: Gouden Schoen in vizier

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Kelvin Meijer van VV Gendringen was koploper Wout Blasman tot 1 punt genaderd en dat was reden voor de Silvolde-spits voor een demarrage. Hij scoorde driemaal tegen Heerenveen en staat nu bijna 10 punten voor op Meijer. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) - aantal punten - aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        42,0    21
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        32,2    23
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    28,8    18
  • Wouter Mullink (Etten)        19,0    19
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        16,0    8
  • Ron Prinsen (GWVV)            15,6    13
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        15,6    13
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        14,4     9
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    12,8    8
  • Cas de Neling (GWVV)        12,0    10
  • Evert Römer (Silvolde)        12,0    6
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        11,2    8
  • Jeroen Graafland (Terborg)        10,8    9
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        10,8    9
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        10,8    9
  • Roy Bouwman (Silvolde)        10,0    5
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    9,6    6
  • Cas Jansen (Ajax B)            9,0    9
  • Nick van Aken (Etten)            9,0    9
  • Mark Römer (NVC)            9,0    9
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
  • Sietse Sessink (SVGG)        8,4    7
  • Cas Bekken (Terborg)            8,4    7
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Devin Zweekhorst (Etten)        8,0    8
  • Jaël Krosse (Silvolde)            8,0    4
  • Max Wensink (SVGG)            7,2    6
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        7,2    6
  • Jesse Roerdink (Etten)        7,0    7
  • Koen Heijstek (Westendorp)        7,0    7
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        6,0    5
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        6,0    3
  • Joost Elfring (SVGG)            6,0    5
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        6,0    5
  • Delano Vos (Terborg)            6,0    5
  • Job Hendrixen (Gendringen)        5,6    4
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        5,6    4
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        5,0    5
  • Elroy Huijink (Etten)            5,0    5
  • Roel Hettinga (NVC)            5,0    5
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        5,0    5
  • Frank Lubbers (Westendorp)        5,0    5
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Tom Hunting (SVGG)            4,8    4
  • Dennis Venhorst (SVGG)        4,8    4
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        4,2    3
  • Lars Aalders (Ajax B)            4,0    4
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        4,0    4
  • Bram van Dooren (Silvolde)        4,0    2
  • Mats Hegman (Silvolde)        4,0    2
  • Tim Jansen (GWVV)            3,6    3    
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Noud Polman (Terborg)        3,6    3
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Jesse ten Brinke (Varsseveld)    3,2    2
  • Bjorn Heezen (Varsseveld)        3,2    2
  • Ritchy Kleinnibbelink (Varsseveld)    3,2    2
  • Lars Geven (Ajax B)            3,0    3
  • Nick Heister (Ajax B)            3,0    3
  • Lars van Aken (Etten)            3,0    3
  • Sander van Aken (Etten)        3,0    3
  • Paul Stubbe (Gendringen)        2,8    2
  • Tim Stubbe (Gendringen)        2,8    2
  • Jochem Geerts (GWVV)        2,4    2
  • Robin Pastoor (SVGG)        2,4    2
  • Stijn Visser (SVGG)            2,4    2
  • Niek Overbeek (Terborg)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        2,0    2
  • Dion Winters (Ajax B)            2,0    2
  • Ruud Helmes (Etten)            2,0    2
  • Pal Schepers (Etten)            2,0    2
  • Hendrik Braam (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Wouter Bleumink (SdOUC)        1,6    1
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        1,6    1
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Lucas Breukelaar (Varsseveld)    1,6    1
  • Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Stijn Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)    1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Dave Hakvoort (SVGG)        1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
  • Guus Kramer (SVGG)            1,2    1
  • Rik Bekken (Terborg)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Emiel Dibbets (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Jarno Groters (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Jesse Rijntjes (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Bram Borkes (Ajax B)            1,0    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Max Rutten (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Danny Venhorst (NVC)        1,0    1
  • Kenrick ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Björn Jansen (Westendorp)        1,0    1
  • Richard Limbeek (Westendorp)    1,0    1
  • Rik Lubbers (Westendorp)        1,0    1
     
Reageer als eerste
Meer berichten

Shopbox