Kelvin Meijer scoorde één keer voor Gendringen en blijft op het vinkentouw.
Kelvin Meijer scoorde één keer voor Gendringen en blijft op het vinkentouw. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Wout Blasman doet goede zaken

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Wout Blasman van Silvolde scoorde twee keer en vergroot zijn voorsprong op Kelvin Meijer, die eenmaal doel trof.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        30,0    15
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        25,2    18
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    20,8    13
  • Wouter Mullink (Etten)        18,0    18
  • Roel Gebbinck (Silvolde)        14,0    7
  • Ron Prinsen (GWVV)            10,8    9
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        10,8    9
  • Cas de Neling (GWVV)        9,6    8
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        9,6    6
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        8,4    7
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        8,4    7
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Evert Römer (Silvolde)        8,0    4
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    8,0    5
  • Sietse Sessink (SVGG)        7,2    6
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    6,4    4
  • Jesse Roerdink (Etten)        6,0    6
  • Mark Römer (NVC)            6,0    6
  • Jaël Krosse (Silvolde)            6,0    3
  • Max Wensink (SVGG)            6,0    5
  • Delano Vos (Terborg)            6,0    5
  • Koen Heijstek (Westendorp)        6,0    6
  • Sander Kuiperij (Gendringen)        5,6    4
  • Devin Zweekhorst (Etten)        5,0    5
  • Cas Jansen (Ajax B)            4,0    4
  • Yannick Sessink (SDOUC)        4,8    3
  • Joost Elfring (SVGG)            4,8    4
  • Tom Hunting (SVGG)            4,8    4
  • Cas Bekken (Terborg)            4,8    4
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    4,8    4
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Job Hendrixen (Gendringen)        4,2    3
  • Roel Hettinga (NVC)            4,0    4
  • Roy Bouwman (Silvolde)        4,0    2
  • Bram van Dooren (Silvolde)        4,0    2
  • Tim Jansen (GWVV)            3,6    3    
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Dennis Venhorst (SVGG)        3,6    3
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        3,6    3
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Lars Aalders (Ajax B)            3,0    3
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        3,0    3
  • Nick van Aken (Etten)            3,0    3
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        3,0    3
  • Frank Lubbers (Westendorp)        3,0    3
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        2,8    2
  • Stijn Visser (SVGG)            2,4    2    
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Geven (Ajax B)            2,0    2
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        2,0    2
  • Martin Rexwinkel (Ajax B)        2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Rick Bouwmeister (Silvolde)        2,0    1
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Mats Hegman (Silvolde)        2,0    1
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Thijs Bruntink (SDOUC)        1,6    1
  • Jeffrey Megens (SDOUC)        1,6    1
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Bjorn Heezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)    1,4    1
  • Paul Stubbe (Gendringen)        1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
  • Robin Pastoor (SVGG)        1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Nout Polman (Terborg)        1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Rick Bannink (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Harm Keuben (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Jesse Rijntjes (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Dion Winters (Ajax B)            1,0    1
  • Elroy Huijink (Etten)            1,0    1
  • Ruud Helmes (Etten)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Pal Schepers (Etten)            1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Max Rutten (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Kenrick ten Brinke (Westendorp)    1,0    1
  • Richard Limbeek (Westendorp)    1,0    1
     
Meer berichten