Gouden Schoen: Van de Pavert en Prinsen scoren


Ron Prinsen (rechts) scoorde eenmaal voor GWVV en staat stevig in de subtop.
Ron Prinsen (rechts) scoorde eenmaal voor GWVV en staat stevig in de subtop. (Foto: Nico Marcus)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Van de Pavert en Prinsen scoren

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. De wedstrijden van Silvolde, Etten en Ajax B werden afgelast.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        22,0    11
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        18,2    13
  • Wouter Mullink (Etten)            14,0    14
  • Roel Gebbinck    (Silvolde)        14,0    7
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    12,8    8
  • Ron Prinsen (GWVV)            10,8    9
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Cas de Neling (GWVV)        7,2    6
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Jesse Roerdink (Etten)        6,0    6
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        6,0    5
  • Evert Römer (Silvolde)        6,0    3
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        6,0    5
  • Koen Heijstek (Westendorp)        6,0    6
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        4,8    3
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    4,8    3
  • Joost Elfring (SVGG)            4,8    4
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    4,8    4
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Delano Vos (Terborg)            4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Devin Zweekhorst (Etten)        4,0    4
  • Roel Hettinga (NVC)            4,0    4
  • Jaël Krosse (Silvolde)            4,0    2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Tom Hunting (SVGG)            3,6    3
  • Sietse Sessink (SVGG)        3,6    3
  • Cas Bekken (Terborg)            3,6    3
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        3,6    3
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Yannick Sessink (SDOUC)        3,2    2
  • Cas Jansen (Ajax B)            3,0    3
  • Nick van Aken (Etten)            3,0    3
  • Mark Römer (NVC)            3,0    3
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        3,0    3
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        2,8    2
  • Max Wensink (SVGG)            2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Aalders (Ajax B)            2,0    2
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Bram van Dooren (Silvolde)        2,0    1    
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Frank Lubbers (Westendorp)        2,0    2
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Jorik Derksen (Gendringen)        1,4    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)        1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Jochem Geerts (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
  • Robin Pastoor (SVGG)        1,2    1
  • Dennis Venhorst (SVGG)        1,2    1
  • Stijn Visser (SVGG)            1,2    1    
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Nout Polman (Terborg)        1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Lars Geven (Ajax B)            1,0    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        1,0    1
  • Dion Winters (Ajax B)            1,0    1
  • Elroy Huijink (Etten)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Pal Schepers (Etten)            1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Richard Limbeek (Westendorp)    1,0    1
Meer berichten