Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Kelvin Meijer van VV Gendringen in actie.
Kelvin Meijer van VV Gendringen in actie. (Foto: VV Gendringen)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Meijer nadert Blasman met rasse schreden

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Kelvin Meijer van VV Gendringen is in bloedvorm. De tweevoudig winnaar van dit klassement scoorde tweemaal en nadert koploper Wout Blasman nu serieus. Jimmy Kempers (Westendorp) en Cas Jansen (Ajax B) scoorden een hattrick.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        22,0    11
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        18,2    13
  • Wouter Mullink (Etten)            14,0    14
  • Roel Gebbinck    (Silvolde)        14,0    7
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    11,2    7
  • Ron Prinsen (GWVV)            9,6    8
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    9,0    9
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Jesse Roerdink (Etten)        6,0    6
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        6,0    5
  • Evert Römer (Silvolde)        6,0    3
  • Koen Heijstek (Westendorp)        6,0    6
  • Cas de Neling (GWVV)        4,8    4
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        4,8    3
  • Joost Elfring (SVGG)            4,8    4
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    4,8    4
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Delano Vos (Terborg)            4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Devin Zweekhorst (Etten)        4,0    4
  • Jaël Krosse (Silvolde)            4,0    2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Tom Hunting (SVGG)            3,6    3
  • Sietse Sessink (SVGG)        3,6    3
  • Cas Bekken (Terborg)            3,6    3
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    3,2    2
  • Cas Jansen (Ajax B)            3,0    3
  • Nick van Aken (Etten)            3,0    3
  • Roel Hettinga (NVC)            3,0    3
  • Mark Römer (NVC)            3,0    3
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        3,0    3
  • Max Wensink (SVGG)            2,4    2
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Lars Aalders (Ajax B)            2,0    2
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Bram van Dooren (Silvolde)        2,0    1    
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1    
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Yannick Sessink (SDOUC)        1,6    1
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Robin Giezen (Varsseveld)        1,6    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)        1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1
  • Robin Pastoor (SVGG)        1,2    1
  • Dennis Venhorst (SVGG)        1,2    1
  • Stijn Visser (SVGG)            1,2    1    
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Nout Polman (Terborg)        1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Lars Geven (Ajax B)            1,0    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        1,0    1
  • Dion Winters (Ajax B)            1,0    1
  • Elroy Huijink (Etten)            1,0    1
  • Youri Leijzer (Etten)            1,0    1
  • Pal Schepers (Etten)            1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Frank Lubbers (Westendorp)        1,0    1
reageer als eerste
Meer berichten