Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Kees van de Pavert van SDOUC. (foto: Beeldbank SDOUC)
Kees van de Pavert van SDOUC. (foto: Beeldbank SDOUC) (Foto: beeldbank SDOUC)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Twee hattricks van Ulfts duo

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2017-2018. Rik Perloy (Ulftse Boys) en Kees van de Pavert (SDOUC) maakten een hattrick en deden dus goede zaken.

De bokaal is mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • hoofdklasse: x2,0 (Silvolde)
  • 2e klasse: x1,6 (SDOUC, Varsseveld)
  • 3e klasse: x1,4 (Gendringen)
  • 4e klasse: x1,2 (Ulftse Boys, GWVV, Terborg, SVGG)
  • 5e klasse: x1,0 (Etten, Ajax B, Westendorp, NVC)

 
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Wout Blasman (Silvolde)        22,0    11
  • Kelvin Meijer (Gendringen)        15,4    11
  • Roel Gebbinck    (Silvolde)        14,0    7
  • Wouter Mullink (Etten)            12,0    12
  • Ron Prinsen (GWVV)            8,4    7
  • Mark Kruip (Ajax B)            8,0    8
  • Kees van de Pavert (SDOUC)    8,0    5
  • Jeroen Graafland (Terborg)        7,2    6
  • Jesse Roerdink (Etten)        6,0    6
  • Niels Schweckhorst (GWVV)        6,0    5
  • Koen Heijstek (Westendorp)        6,0    6
  • Jimmy Kempers (Westendorp)    6,0    6
  • Cas de Neling (GWVV)        4,8    4
  • Stan van de Pavert (SDOUC)        4,8    3
  • Rik Perloy (Ulftse Boys)        4,8    4
  • Joost Elfring (SVGG)            4,8    4
  • Dave Ankersmit (Varsseveld)        4,8    3
  • Niek Blumer (Gendringen)        4,2    3
  • Jaël Krosse (Silvolde)            4,0    2
  • Evert Römer (Silvolde)        4,0    2
  • Dominiek Seinhorst (GWVV)        3,6    3
  • Sietse Sessink (SVGG)        3,6    3
  • Jesse Ikink (Terborg)            3,6    3
  • Delano Vos (Terborg)            3,6    3
  • Caz de Ruijter    (Ulftse Boys)        3,6    3
  • Luke Groot Wassink (Varsseveld)    3,2    2
  • Nick van Aken (Etten)            3,0    3
  • Devin Zweekhorst (Etten)        3,0    3
  • Mark Römer (NVC)            3,0    3
  • Sil ten Brinke (Westendorp)        3,0    3
  • Tom Hunting (SVGG)            2,4    2
  • Cas Bekken (Terborg)            2,4    2
  • Jimmy Boersbroek (Terborg)        2,4    2
  • Geert Althoff (Ulftse Boys)        2,4    2
  • Jean Pierre Luciana (Ulftse Boys)    2,4    2
  • Lars Aalders (Ajax B)            2,0    2
  • Kevin Nieuwenhuis (Ajax B)        2,0    2
  • Roel Hettinga (NVC)            2,0    2
  • Sjoerd Postma (NVC)            2,0    2
  • Bram van Dooren (Silvolde)        2,0    1    
  • Wouter Ebbers (Silvolde)        2,0    1
  • Gijs Hakvoort (Silvolde)        2,0    1    
  • Alexander Tempels (Silvolde)        2,0    1
  • Yannick Sessink (SDOUC)        1,6    1
  • Chiel Terhorst (SDOUC)        1,6    1
  • Enes Yilmaz (SDOUC)        1,6    1
  • Cas Kemperman (Varsseveld)    1,6    1
  • Rick Hakvoort (Gendringen)        1,4    1
  • Job Hendrixen (Gendringen)        1,4    1
  • Jorik te Kaat (Gendringen)        1,4    1
  • Peter Masselink (Gendringen)        1,4    1
  • Gijs Versteeg (Gendringen)        1,4    1
  • Merijn van Aragon (GWVV)        1,2    1
  • Lars Hendrixen (GWVV)        1,2    1
  • Maik Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Tim Jansen (GWVV)            1,2    1
  • Jelle Visser (GWVV)            1,2    1
  • Harry Heijs (SVGG)            1,2    1    
  • Max Wensink (SVGG)            1,2    1
  • Yasin Celik (Terborg)            1,2    1
  • Nout Polman (Terborg)        1,2    1
  • Onur Yilmaz (Terborg)            1,2    1
  • Muhammed Aras (Ulftse Boys)    1,2    1
  • Chiel Gerritsen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Koen Hunting (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Stefan Mijnen (Ulftse Boys)        1,2    1
  • Lars Geven (Ajax B)            1,0    1
  • Danny Ketelaar (Ajax B)        1,0    1
  • Jeroen Keuper (Ajax B)        1,0    1
  • Dion Winters (Ajax B)            1,0    1
  • Elroy Huijink (Etten)            1,0    1
  • Pal Schepers (Etten)            1,0    1
  • Hendrik Braam (NVC)            1,0    1
  • Nick Jansen (NVC)            1,0    1
  • Peter Römer (NVC)            1,0    1
  • Ben Terhorst (NVC)            1,0    1
  • Frank Lubbers (Westendorp)        1,0    1
Reageer als eerste
Meer berichten