Gouden Schoen
Gouden Schoen (Foto: Roel Kleinpenning)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Brom doet goede zaken

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Weinig goals en dus weinig verschuivingen dit weekend. Alleen Jesper Brom van Gendringen scoorde van de top-5.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
  • 1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
  • 2e klasse: aantal doelpunten x1,6
  • 3e klasse: aantal doelpunten x1,4
  • 4e klasse: aantal doelpunten x1,2
  • 5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Kees van de Pavert SDOUC 2I 11 17,6
  • Jesper Brom Gendringen 3C 12 16,8
  • Cas Bekken Terborg 5C 13 13,0
  • Roy Bouwman Silvolde hc 6 12,0
  • Kelvin Meijer Gendringen 3C 8 11,2
  • Stan van de Pavert SDOUC 2I 7 11,2
  • Rik Perloy Ulftse Boys 4D 9 10,8
  • Wout Blasman Silvolde hc 5 10,0
  • Jaël Krosse Silvolde hc 5 10,0
  • Jesse Ikink Terborg 5C 10 10,0
  • Roel Gebbinck Ulftse Boys 4D 8 9,6
  • Jean-Pierre Luciana Ulftse Boys 4D 8 9,6
  • Rik Bekken Terborg 5C 9 9,0
  • Niels Schweckhorst GWVV 4D 7 8,4
  • Mark Römer NVC 5C 8 8,0
  • Stef Tiemessen NVC 5C 8 8,0
  • Jorrit Haverkamp Varsseveld 2I 5 8,0
  • Tim Wormskamp Terborg 5C 7 7,0
  • Bjorn Heezen Varsseveld 2I 4 6,4
  • Nick van Aken Etten 4D 5 6,0
  • Cas de Neling GWVV 4D 5 6,0
  • Nick Jansen NVC 5C 6 6,0
  • Koen Heijstek Westendorp 5C 6 6,0
  • Mark Kruip Ajax B 5C 5 5,0
  • Harry Heijs SVGG 5C 5 5,0
  • Robin Pastoor SVGG 5C 5 5,0
  • Ron Prinsen GWVV 4D 4 4,8
  • Niek Blumer Gendringen 3C 3 4,2
  • Jorik te Kaat Gendringen 3C 3 4,2
  • Nick Huitink Silvolde hc 2 4,0
  • Ischa Krosse Silvolde hc 2 4,0
  • Alexander Tempels Silvolde hc 2 4,0
  • Max Wensink SVGG 5C 4 4,0
  • Randy ten Brinke Westendorp 5C 4 4,0
  • Merijn van Aragon GWVV 4D 3 3,6
  • Dion Mulder GWVV 4D 3 3,6
  • Rick Bannink Ulftse Boys 4D 3 3,6
  • Chiel Gerritsen Ulftse Boys 4D 3 3,6
  • Caz de Ruyter Ulftse Boys 4D 3 3,6
  • Bjarne Housheer SDOUC 2I 2 3,2
  • Yannick Sessink SDOUC 2I 2 3,2
  • Chiel Terhorst SDOUC 2I 2 3,2
  • Enes Yilmaz SDOUC 2I 2 3,2
  • Sjoerd te Boekhorst Varsseveld 2I 2 3,2
  • Luke Groot Wassink Varsseveld 2I 2 3,2
  • Lars Geven Ajax B 5C 3 3,0
  • Sjoerd Postma NVC 5C 3 3,0
  • Joost Elfrink SVGG 5C 3 3,0
  • Sander Kuiperij Gendringen 3C 2 2,8
  • Sander van Aken Etten 4D 2 2,4
  • Ruud Helmes Etten 4D 2 2,4
  • Chiel le Comte GWVV 4D 2 2,4
  • Ingmar Bolwerk Ajax B 5C 2 2,0
  • Bram Borkes Ajax B 5C 2 2,0
  • Nick Heister Ajax B 5C 2 2,0
  • Robin Koenders Ajax B 5C 2 2,0
  • Marcel Mellendijk Ajax B 5C 2 2,0
  • Mike van Aken Silvolde hc 1 2,0
  • Bram van Dooren Silvolde hc 1 2,0
  • Giel Driever Silvolde hc 1 2,0
  • Mats Hegman Silvolde hc 1 2,0
  • Dion Teloh Silvolde hc 1 2,0
  • Koen Hunting SVGG 5C 2 2,0
  • Dennis Venhorst SVGG 5C 2 2,0
  • Tom Venhorst SVGG 5C 2 2,0
  • Stijn Visser SVGG 5C 2 2,0
  • Nick Overbeek Terborg 5C 2 2,0
  • Jesse ten Brinke Westendorp 5C 2 2,0
  • Sil ten Brinke Westendorp 5C 2 2,0
  • Richard Limbeek Westendorp 5C 2 2,0
  • Thijn Bruntink SDOUC 2I 1 1,6
  • Dave Ankersmit Varsseveld 2I 1 1,6
  • Robbin Giezen Varsseveld 2I 1 1,6
  • Kevin Holtus Varsseveld 2I 1 1,6
  • Ritchy Kleinnibbelink Varsseveld 2I 1 1,6
  • Gijs Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Rick Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Job Hendrixen Gendringen 3C 1 1,4
  • Stijn Hendrixen Gendringen 3C 1 1,4
  • Paul Stubbe Gendringen 3C 1 1,4
  • Lars van Aken Etten 4D 1 1,2
  • Youri Leijzer Etten 4D 1 1,2
  • Pal Schepers Etten 4D 1 1,2
  • Devin Zweekhorst Etten 4D 1 1,2
  • Bram van de Pavert GWVV 4D 1 1,2
  • Thomas Wissing GWVV 4D 1 1,2
  • Geert Althoff Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Jochem Robben Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Mike Zastrow Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Martin Rexwinkel Ajax B 5C 1 1,0
  • Jasper Stroet Ajax B 5C 1 1,0
  • Hendrik Braam NVC 5C 1 1,0
  • Geert Römer NVC 5C 1 1,0
  • Jasper Bockting SVGG 5C 1 1,0
  • Fiore Bongers SVGG 5C 1 1,0
  • Youri Berendhaus Terborg 5C 1 1,0
  • Jimmy Boersbroek Terborg 5C 1 1,0
  • Giel Heezen Terborg 5C 1 1,0
  • Cas de Jongste Terborg 5C 1 1,0
  • Erkan özdemir Terborg 5C 1 1,0
  • Onur Yilmaz Terborg 5C 1 1,0
  • Jelmer ten Brinke Westendorp 5C 1 1,0
  • Mauritz Geesink Westendorp 5C 1 1,0
  • Frank Lubbers Westendorp 5C 1 1,0
Meer berichten