Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Regerend Gouden Schoen winnaar Niels Schweckhorst scoorde tweemaal namens GWVV. (foto: Roel Kleinpenning)
Regerend Gouden Schoen winnaar Niels Schweckhorst scoorde tweemaal namens GWVV. (foto: Roel Kleinpenning) (Foto: Roel Kleinpenning)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: ontknoping nadert

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Met nog één speelronde te gaan ziet koploper Wout Blasman zijn concurrenten Jaël Krosse en Kelvin Meijer naderen. Stef Tiemessen (NVC) schoot uit zijn slot met liefst vijf doelpunten. Hij komt de top-10 binnen.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
  • 1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
  • 2e klasse: aantal doelpunten x1,6
  • 3e klasse: aantal doelpunten x1,4
  • 4e klasse: aantal doelpunten x1,2
  • 5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Wout Blasman Silvolde hk 14 28,0
  • Kelvin Meijer Gendringen 3C 18 25,2
  • Jaël Krosse Silvolde hk 12 24,0
  • Roel Gebbinck Ulftse Boys 4D 18 21,6
  • Jesper Brom Gendringen 3C 13 18,2
  • Cas Bekken Terborg 5C 18 18,0
  • Kees van de Pavert SDOUC 2I 11 17,6
  • Jesse Ikink Terborg 5C 17 17,0
  • Stef Tiemessen NVC 5C 16 16,0
  • Niels Schweckhorst GWVV 4D 12 14,4
  • Rik Perloy Ulftse Boys 4D 11 13,2
  • Stan van de Pavert SDOUC 2I 8 12,8
  • Ron Prinsen GWVV 4D 10 12,0
  • Mark Römer NVC 5C 12 12,0
  • Roy Bouwman Silvolde hk 6 12,0
  • Rik Bekken Terborg 5C 12 12,0
  • Jean-Pierre Luciana Ulftse Boys 4D 10 12,0
  • Koen Heijstek Westendorp 5C 11 11,0
  • Nick Jansen NVC 5C 10 10,0
  • Cas de Neling GWVV 4D 8 9,6
  • Bjorn Heezen Varsseveld 2I 6 9,6
  • Robin Pastoor SVGG 5C 9 9,0
  • Mark Kruip Ajax B 5C 8 8,0
  • Bram van Dooren Silvolde hk 4 8,0
  • Harry Heijs SVGG 5C 8 8,0
  • Joost Elfrink SVGG 5C 8 8,0
  • Hans Boesveld Varsseveld 2I 5 8,0
  • Jorrit Haverkamp Varsseveld 2I 5 8,0
  • Nick van Aken Etten 4D 6 7,2
  • Tim Wormskamp Terborg 5C 7 7,0
  • Lars Geven Ajax B 5C 6 6,0
  • Nick Huitink Silvolde hk 3 6,0
  • Dion Teloh Silvolde hk 3 6,0
  • Jimmy Boersbroek Terborg 5C 6 6,0
  • Geert Althoff Ulftse Boys 4D 5 6,0
  • Frank Lubbers Westendorp 5C 6 6,0
  • Job Hendrixen Gendringen 3C 4 5,6
  • Max Wensink SVGG 5C 5 5,0
  • Richard Limbeek Westendorp 5C 5 5,0
  • Devin Zweekhorst Etten 4D 4 4,8
  • Chiel Gerritsen Ulftse Boys 4D 4 4,8
  • Niek Blumer Gendringen 3C 3 4,2
  • Jorik te Kaat Gendringen 3C 3 4,2
  • Sander Kuiperij Gendringen 3C 3 4,2
  • Sjoerd Postma NVC 5C 4 4,0
  • Mike van Aken Silvolde hk 2 4,0
  • Ischa Krosse Silvolde hk 2 4,0
  • Alexander Tempels Silvolde hk 2 4,0
  • Dennis Venhorst SVGG 5C 4 4,0
  • Stijn Visser SVGG 5C 4 4,0
  • Onur Yilmaz Terborg 5C 4 4,0
  • Randy ten Brinke Westendorp 5C 4 4,0
  • Sander van Aken Etten 4D 3 3,6
  • Merijn van Aragon GWVV 4D 3 3,6
  • Dion Mulder GWVV 4D 3 3,6
  • Jellse Visser GWVV 4D 3 3,6
  • Rick Bannink Ulftse Boys 4D 3 3,6
  • Caz de Ruyter Ulftse Boys 4D 3 3,6
  • Bjarne Housheer SDOUC 2I 2 3,2
  • Yannick Sessink SDOUC 2I 2 3,2
  • Chiel Terhorst SDOUC 2I 2 3,2
  • Enes Yilmaz SDOUC 2I 2 3,2
  • Dave Ankersmit Varsseveld 2I 2 3,2
  • Sjoerd te Boekhorst Varsseveld 2I 2 3,2
  • Martijn ten Brinke Varsseveld 3C 2 3,2
  • Luke Groot Wassink Varsseveld 2I 2 3,2
  • Jeroen Keuper Ajax B 5C 3 3,0
  • Sil ten Brinke Westendorp 5C 3 3,0
  • Lars van Aken Etten 4D 2 2,4
  • Ruud Helmes Etten 4D 2 2,4
  • Chiel le Comte GWVV 4D 2 2,4
  • Jesse Peters GWVV 4D 2 2,4
  • Thomas Wissing GWVV 4D 2 2,4
  • Jordy Schepers Ulftse Boys 4D 2 2,4
  • Ingmar Bolwerk Ajax B 5C 2 2,0
  • Bram Borkes Ajax B 5C 2 2,0
  • Nick Heister Ajax B 5C 2 2,0
  • Robin Koenders Ajax B 5C 2 2,0
  • Marcel Mellendijk Ajax B 5C 2 2,0
  • Hendrik Braam NVC 5C 2 2,0
  • Wouter Ebbers Silvolde hk 1 2,0
  • Giel Driever Silvolde hk 1 2,0
  • Mats Hegman Silvolde hk 1 2,0
  • Koen Hunting SVGG 5C 2 2,0
  • Tom Hunting SVGG 5C 2 2,0
  • Sietse Sessink SVGG 5C 2 2,0
  • Tom Venhorst SVGG 5C 2 2,0
  • Youri Berendhaus Terborg 5C 2 2,0
  • Giel Heezen Terborg 5C 2 2,0
  • Nick Overbeek Terborg 5C 2 2,0
  • Jesse ten Brinke Westendorp 5C 2 2,0
  • Maurits Gesink Westendorp 5C 2 2,0
  • Bjorn Janssen Westendorp 5C 2 2,0
  • Thijn Bruntink SDOUC 2I 1 1,6
  • Roel Wilbrink SDOUC 2I 1 1,6
  • Lucas Breukelaar Varsseveld 2I 1 1,6
  • Robbin Giezen Varsseveld 2I 1 1,6
  • Kevin Holtus Varsseveld 2I 1 1,6
  • Ritchy Kleinnibbelink Varsseveld 2I 1 1,6
  • Gijs Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Rick Hakvoort Gendringen 3C 1 1,4
  • Stijn Hendrixen Gendringen 3C 1 1,4
  • Sam Kuiper Gendringen 3C 1 1,4
  • Paul Stubbe Gendringen 3C 1 1,4
  • Youri Leijzer Etten 4D 1 1,2
  • Wouter Mullink Etten 4D 1 1,2
  • Jesse Roerdink Etten 4D 1 1,2
  • Pal Schepers Etten 4D 1 1,2
  • Jochem Geerts GWVV 4D 1 1,2
  • Bram van de Pavert GWVV 4D 1 1,2
  • Yasin Celik Terborg 4D 1 1,2
  • Jochem Robben Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Mike Zastrow Ulftse Boys 4D 1 1,2
  • Chiel Brus Ajax B 4D 1 1,0
  • Tijmen Geven Ajax B 5C 1 1,0
  • Cas Jansen Ajax B 5C 1 1,0
  • Martin Rexwinkel Ajax B 5C 1 1,0
  • Jasper Stroet Ajax B 5C 1 1,0
  • Dion Winters Ajax B 5C 1 1,0
  • Kevin Jansen NVC 5C 1 1,0
  • Geert Römer NVC 5C 1 1,0
  • Jasper Bockting SVGG 5C 1 1,0
  • Fiore Bongers SVGG 5C 1 1,0
  • Cas de Jongste Terborg 5C 1 1,0
  • Erkan özdemir Terborg 5C 1 1,0
  • Jelle Beunk Westendorp 5C 1 1,0
  • Jelmer ten Brinke Westendorp 5C 1 1,0
Reageer als eerste