Logo oudeijsselstreekvizier.nl


Jaël Krosse (Silvolde). (foto: Jos Overgoor, www.sportclubsilvolde.nl)
Jaël Krosse (Silvolde). (foto: Jos Overgoor, www.sportclubsilvolde.nl) (Foto: Jos Overgoor)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Silvolde-duo doet goede zaken

  Sport

OUDE IJSSELSTREEK - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek 2016-2017. Koploper Wout Blasman van Sportclub Silvolde is verder uitgelopen. Zijn ploeggenoot Jaël Krosse scoorde ook en staat nu derde.

De bokaal is mede mogelijk gemaakt door Rick Benerink Schoenen en Sport in Zelhem.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • Hoofdklasse: aantal doelpunten x 2,0
  • 1e klasse: aantal doelpunten x 1,8
  • 2e klasse: aantal doelpunten x1,6
  • 3e klasse: aantal doelpunten x1,4
  • 4e klasse: aantal doelpunten x1,2
  • 5e klasse: aantal doelpunten x1,0

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam-club-klasse-aantal doelpunten-aantal punten.

  • Wout Blasman        Silvolde    hk    14        28,0
  • Kelvin Meijer            Gendringen    3C    16        22,4
  • Jaël Krosse            Silvolde    hk    11        22,0
  • Roel Gebbinck        Ulftse Boys    4D    18        21,6
  • Jesper Brom            Gendringen    3C    13        18,2
  • Cas Bekken            Terborg    5C    18        18,0
  • Kees van de Pavert        SDOUC    2I    11        17,6
  • Jesse Ikink            Terborg    5C    17        17,0
  • Rik Perloy            Ulftse Boys    4D    11        13,2
  • Stan van de Pavert        SDOUC    2I    8        12,8
  • Niels Schweckhorst        GWVV    4D    10        12,0
  • Mark Römer            NVC        5C    12        12,0
  • Roy Bouwman        Silvolde    hk    6        12,0
  • Jean-Pierre Luciana        Ulftse Boys    4D    10        12,0
  • Stef Tiemessen        NVC        5C    11        11,0
  • Rik Bekken            Terborg    5C    11        11,0
  • Nick Jansen            NVC        5C    10        10,0
  • Cas de Neling        GWVV    4D    8        9,6
  • Ron Prinsen            GWVV    4D    8        9,6
  • Bjorn Heezen        Varsseveld    2I    6        9,6
  • Robin Pastoor        SVGG        5C    9        9,0
  • Mark Kruip            Ajax B        5C    8        8,0
  • Bram van Dooren        Silvolde    hk    4        8,0
  • Harry Heijs            SVGG        5C    8        8,0
  • Joost Elfrink            SVGG        5C    8        8,0
  • Jorrit Haverkamp        Varsseveld    2I    5        8,0
  • Koen Heijstek        Westendorp    5C    8        8,0
  • Nick van Aken        Etten        4D    6        7,2
  • Tim Wormskamp        Terborg    5C    7        7,0
  • Lars Geven            Ajax B        5C    6        6,0
  • Nick Huitink            Silvolde    hk    3        6,0
  • Dion Teloh            Silvolde    hk    3        6,0
  • Jimmy Boersbroek        Terborg    5C    6        6,0
  • Geert Althoff            Ulftse Boys    4D    5        6,0
  • Job Hendrixen        Gendringen    3C    4        5,6
  • Frank Lubbers        Westendorp    5C    5        5,0
  • Richard Limbeek        Westendorp    5C    5        5,0
  • Hans Boesveld        Varsseveld    2I    4        6,4
  • Niek Blumer            Gendringen    3C    3        4,2
  • Jorik te Kaat            Gendringen    3C    3        4,2
  • Sander Kuiperij        Gendringen    3C    3        4,2
  • Sjoerd Postma        NVC        5C    4        4,0
  • Mike van Aken        Silvolde    hk    2        4,0
  • Ischa Krosse            Silvolde    hk    2        4,0
  • Alexander Tempels        Silvolde    hk    2        4,0
  • Dennis Venhorst        SVGG        5C    4        4,0
  • Stijn Visser            SVGG        5C    4        4,0
  • Max Wensink            SVGG        5C    4        4,0
  • Onur Yilmaz            Terborg    5C    4        4,0
  • Randy ten Brinke        Westendorp    5C    4        4,0
  • Devin Zweekhorst        Etten        4D    3        3,6
  • Merijn van Aragon        GWVV    4D    3        3,6
  • Dion Mulder            GWVV    4D    3        3,6
  • Rick Bannink            Ulftse Boys    4D    3        3,6
  • Chiel Gerritsen        Ulftse Boys    4D    3        3,6
  • Caz de Ruyter        Ulftse Boys    4D    3        3,6
  • Bjarne Housheer        SDOUC    2I    2        3,2
  • Yannick Sessink        SDOUC    2I    2        3,2
  • Chiel Terhorst        SDOUC    2I    2        3,2
  • Enes Yilmaz            SDOUC    2I    2        3,2
  • Dave Ankersmit        Varsseveld    2I    2        3,2
  • Sjoerd te Boekhorst        Varsseveld    2I    2        3,2
  • Martijn ten Brinke        Varsseveld    3C    2        3,2
  • Luke Groot Wassink        Varsseveld    2I    2        3,2
  • Sil ten Brinke            Westendorp    5C    3        3,0
  • Lars van Aken        Etten        4D    2        2,4
  • Sander van Aken        Etten        4D    2        2,4
  • Ruud Helmes        Etten        4D    2        2,4
  • Chiel le Comte        GWVV    4D    2        2,4
  • Jordy Schepers        Ulftse Boys    4D    2        2,4
  • Ingmar Bolwerk        Ajax B        5C    2        2,0
  • Bram Borkes            Ajax B        5C    2        2,0
  • Nick Heister            Ajax B        5C    2        2,0
  • Robin Koenders        Ajax B        5C    2        2,0
  • Marcel Mellendijk        Ajax B        5C    2        2,0
  • Hendrik Braam        NVC        5C    2        2,0
  • Wouter Ebbers        Silvolde    hk    1        2,0
  • Giel Driever            Silvolde    hk    1        2,0
  • Mats Hegman        Silvolde    hk    1        2,0
  • Koen Hunting        SVGG        5C    2        2,0
  • Tom Hunting            SVGG        5C    2        2,0
  • Sietse Sessink        SVGG        5C    2        2,0
  • Tom Venhorst        SVGG        5C    2        2,0
  • Giel Heezen            Terborg    5C    2        2,0
  • Nick Overbeek        Terborg    5C    2        2,0
  • Jesse ten Brinke        Westendorp    5C    2        2,0
  • Maurits Gesink        Westendorp    5C    2        2,0
  • Bjorn Janssen        Westendorp    5C    2        2,0
  • Thijn Bruntink        SDOUC    2I    1        1,6
  • Robbin Giezen        Varsseveld    2I    1        1,6
  • Kevin Holtus            Varsseveld    2I    1        1,6
  • Ritchy Kleinnibbelink    Varsseveld    2I    1        1,6
  • Gijs Hakvoort        Gendringen    3C    1        1,4
  • Rick Hakvoort        Gendringen    3C    1        1,4
  • Stijn Hendrixen        Gendringen    3C    1        1,4
  • Sam Kuiper            Gendringen    3C    1        1,4
  • Paul Stubbe            Gendringen    3C    1        1,4
  • Youri Leijzer            Etten        4D    1        1,2
  • Wouter Mullink        Etten        4D    1        1,2
  • Jesse Roerdink        Etten        4D    1        1,2
  • Pal Schepers            Etten        4D    1        1,2
  • Jochem Geerts        GWVV    4D    1        1,2
  • Bram van de Pavert        GWVV    4D    1        1,2
  • Jesse Peters            GWVV    4D    1        1,2
  • Jellse Visser            GWVV    4D    1        1,2
  • Thomas Wissing        GWVV    4D    1        1,2
  • Jochem Robben         Ulftse Boys    4D    1        1,2
  • Mike Zastrow            Ulftse Boys    4D    1        1,2
  • Chiel Brus            Ajax B        4D    1        1,0
  • Tijmen Geven        Ajax B        5C    1        1,0
  • Cas Jansen            Ajax B        5C    1        1,0
  • Martin Rexwinkel        Ajax B        5C    1        1,0
  • Jasper Stroet            Ajax B        5C    1        1,0
  • Dion Winters            Ajax B        5C    1        1,0
  • Kevin Jansen        NVC        5C    1        1,0
  • Geert Römer            NVC        5C    1        1,0
  • Jasper Bockting        SVGG        5C    1        1,0
  • Fiore Bongers        SVGG        5C    1        1,0
  • Youri Berendhaus        Terborg    5C    1        1,0
  • Cas de Jongste        Terborg    5C    1        1,0
  • Erkan özdemir        Terborg    5C    1        1,0
  • Jelle Beunk            Westendorp    5C    1        1,0
  • Jelmer ten Brinke        Westendorp    5C    1        1,0
     
Reageer als eerste